4.8 (1 oy) / Yorum Yaz
Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Kablo Toplama :
Var

Philips PerfectCare 9000 PSG9050/20 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Philips PSG9050/20 PerfectCare ActiveSense 3100 W Buhar Kazanlı Ütü lacivert

Satıcı: sonfirsat16

25.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 25229.00
Philips 9000 Serisi Buhar Kazanlı Ütü, 750 g'a varan Şok Buhar, ActiveSense Teknolojisi, Hafif Ütü, Dikey Buhar Püskürtme, PSG9050/20

Satıcı: ASURİO | 416 yorum

25.667,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 25667.07
Philips 9000 Serisi Buhar Kazanlı Ütü, 750 g'a varan Şok Buhar, ActiveSense Teknolojisi, Hafif Ütü, Dikey Buhar Püskürtme, PSG9050/20

Satıcı: Hepsiburada | 416 yorum

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 25999.00
Philips Perfectcare Psg9050/20 3100 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Marmara Store Tr

26.027,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 26027.00
Philips Psg9050/20 Perfectcare Activesense 3100 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Bulvar Online

27.899,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 27899.07
Philips PSG9050/20 PerfectCare ActiveSense 3100 W Buhar Kazanlı Ütü lacivert

Satıcı: BulvarOnline

30.811,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 30811.29
Philips Psg9050/20 Perfectcare Activesense 3100 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Akdeniz Züccaciye 1979

31.682,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 31682.49
Philips Psg9050/20 Perfectcare Activesense 3100 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Nisan Ticaret

31.761,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 31761.90
Philips Kumaşı Tanıyan Ultra Premim

Satıcı: Real Shop

32.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 32990.00
Philips Kumaşı tanıyan akıllı kamerasıyla, Perfectcare Ütü 9 Bar Psg9050-20

Satıcı: YETKİLİBAYİİ

34.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 34250.00
Philips PerfectCare PSG9050/20 3100 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Teknosa

34.299,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 34299.02
Philips PerfectCare PSG9050/20 3100 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Hızlıgitti

34.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 34780.00
Philips Psg9050/20 Perfect Care Buhar Kazanlı Ütü 34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 34999.00
Philips PSG9050/20 Perfectcare 9000 Serisi Buhar Kazanlı Ütü

18 yorum

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 34999.00
Philips Psg9050/20 Buhar Kazanlı Ütü Lacivert 38.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

15 38349.00
Philips Psg9050/20 Perfectcare Activesense Buhar Kazanlı Ütü Siyah

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

16 45999.00

Philips PerfectCare 9000 PSG9050/20 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Philips PerfectCare 9000 PSG9050/20 Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Philips PerfectCare 9000 PSG9050/20 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 1.8 litre
• Isınma Süresi 120 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 9 bar
• Sürekli Doldurulabilme Var
• Taşıma Kilidi Var

TASARIM

• Renk Altın Siyah
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.8 m
• Ağırlık (Toplam) 5.5 kg
• Yükseklik 288 mm
• Genişlik 229 mm
• Uzunluk 493 mm

Philips PerfectCare 9000 PSG9050/20 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.