Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Kablo Toplama :
Var

Philips PerfectCare Compact Essential GC6815/20 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Philips PerfectCare Compact Essential Buhar Kazanlı Ütü — 2x Daha Fazla Buhar, Yanık Yok, OptimalTEMP, 6 Bar Basınç, 360 g Şok Buhar, 1.3 L Tank, Hafif, Kolay Saklama (GC6815/20)

Satıcı: Amazon.com.tr

6.096,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 6106
Philips Gc6815/20 Perfectcare Compact Essential 2400 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: SmartHanem

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 6499.00
Philips Gc6815/20 Perfectcare Compact Essential 6 Bar Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Makroreyon

6.572,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 6572.30
Philips Gc6815/20 Perfectcare Compact Essential 2400 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Makroreyon

6.679,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 6679.61
Philips GC6815/20 PerfectCare Compact Essential 6 Bar Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Makroreyon

6.704,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 6704.10
Philips PerfectCare Buhar Kazanlı Ütü, 360 g Şok Buhar, 1,3 Lt Hazne, OptimalTEMP Teknolojisi, Sıfır Yanık Garantisi, GC6815/20 - Mavi

Satıcı: tumbeyazesyalar | 176 yorum

6.807,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 6807.60
Philips GC6815/20 PerfectCare 2400 W 6 Bar Steam Glide Taban Şok Buharlı 2400 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: MakroReyon

6.815,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 6815.04
Philips PerfectCare Buhar Kazanlı Ütü, 360 g Şok Buhar, 1,3 Lt Hazne, OptimalTEMP Teknolojisi, Sıfır Yanık Garantisi, GC6815/20 - Mavi

Satıcı: MakroReyon | 176 yorum

6.974,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 6974.07
Philips KAZANLI ÜTÜ

Satıcı: MT TUFAN MOBİLYA

7.125,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 7125.00
Philips GC6815/20 PerfectCare Compact Essential 2400 W Buhar Kazanlı Ütü mavi

Satıcı: MakroReyon

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 7199.00
Philips GC6815/20 PerfectCare Compact Essential 2400 W Buhar Kazanlı Ütü mavi

Satıcı: tanrisevendtm

7.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 7500.00
Philips GC6815-20 Perfect Care Compact Plus Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: züccaciyecim

7.529,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 7529.89
Philips Gc6815/20 Mavi Essential Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Saruhan Evim

8.027,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 8027.50
Philips Ütü Gc6815/20 Essential Buhar Kazanlı Ütü Mavi

Satıcı: Life

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 9999.00
Philips Ütü Gc6815/20 Essential Buhar Kazanlı Ütü Mavi

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 10999.00

Philips PerfectCare Compact Essential GC6815/20 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Philips PerfectCare Compact Essential GC6815/20 Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Philips PerfectCare Compact Essential GC6815/20 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 1.3 litre
• Isınma Süresi 120 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 6 bar
• Sürekli Doldurulabilme Var

TASARIM

• Renk Beyaz Mavi
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.65 m
• Ağırlık (Ütü) 1.3 kg
• Ağırlık (Toplam) 2.72 kg
• Yükseklik 270 mm
• Genişlik 235 mm
• Uzunluk 398 mm

Philips PerfectCare Compact Essential GC6815/20 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.