Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Kablo Toplama :
Var

Philips Perfectcare Compact Plus GC7920/20 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Philips PerfectCare Compact Plus Buhar kazanlı ütü, çıkarılabilir su haznesi - 1.5 l, sıcaklık ayarı gerektirmez, 6.5 bar basınç, 430 g şok buhar ve kolay kayar SteamGlide taban (GC7920/20)

Satıcı: kolaysepet

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 5909
Philips PerfectCare Compact Plus Buhar kazanlı ütü GC7920/20

Satıcı: Kolaysepet | 520 yorum

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 6199.00
Philips GC7920/20 PerfectCare Compact Plus Buhar Kazanlı Ütü mavi

Satıcı: kolaysepet | 23 yorum

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 6199.00
Philips GC7920/20 PerfectCare Compact Plus Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Kolaysepet

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 6199.00
GC7920/20 PerfectCare Compact Plus Buhar Kazanlı Ütü 6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 6209
Philips Perfectcare Compact Plus Gc7920/20 2400 W Kazanlı Ütü

Satıcı: Hancell Teknoloji

6.639,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 6639.30
Philips PerfectCare Compact Plus Buhar kazanlı ütü GC7920/20

Satıcı: KEFELİ TEKNOLOJİ MARKET | 520 yorum

6.974,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 6974.07
Philips GC7920/20 PerfectCare Compact Plus Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: BHR TEKNOLOJİ

7.501,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 7501.20
Philips GC7920/20 PerfectCare Compact Plus Buhar Kazanlı Ütü mavi

Satıcı: ERENPAZARLAMA

7.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 7749.00
Philips Gc7920/20 Perfectcare Compact Plus Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: KolaySepet

7.798,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 7798.70
Philips PerfectCare Compact Plus GC7920/20 2400 W Kazanlı Ütü

Satıcı: Damecoom

9.499,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 9499.05
Philips PerfectCare Compact Plus GC7920/20 2400 W Kazanlı Ütü

Satıcı: Kaaf Mağazacılık

12.349,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 12349.05
Philips Gc7920/20 Perfectcare Compact Plus Buhar Kazanlı Ütü Mavi

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 12999.00

Philips Perfectcare Compact Plus GC7920/20 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Philips Perfectcare Compact Plus GC7920/20 Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Var

Philips Perfectcare Compact Plus GC7920/20 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 1.5 litre
• Isınma Süresi 120 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 6.5 bar
• Sürekli Doldurulabilme Var
• Taşıma Kilidi Var

TASARIM

• Renk Beyaz Mavi
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.65 m
• Ağırlık (Ütü) 1.3 kg
• Ağırlık (Toplam) 2.8 kg
• Yükseklik 265 mm
• Genişlik 230 mm
• Uzunluk 371 mm

Philips Perfectcare Compact Plus GC7920/20 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.