Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Yok
Kablo Toplama :
Yok

Philips Steam&Go GC362/80 Buharlı Düzleştirici Fiyatları

Philips 1000W Buharlı Düzleştirici - Güçlü Performans, Seramik Taban, Dikey Buhar ve Ayarlanabilir Isı Kontrolü

Satıcı: EVÇARŞI | 773 yorum

3.642,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 3642.79
PHILIPS GC362/80 Steam & Go Plus Buharlı Düzleştirici, 1300 W, 1.17 KG Kompakt Tasarım, Siyah

Satıcı: ÇETİNBAŞ GROUP

3.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 3659
Philips Steam & Go Plus Buharlı Düzleştirici Gc362/80

Satıcı: ÇETİNBAŞ GROUP

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 3899.00
Philips Steam & Go Plus Buharlı Düzleştirici /80

Satıcı: ÇETİNBAŞ GROUP

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 3899.00
Philips 1000W Buharlı Düzleştirici - Güçlü Performans, Seramik Taban, Dikey Buhar ve Ayarlanabilir Isı Kontrolü

Satıcı: TAŞARAVM | 773 yorum

4.082,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 4082.70
Philips Gc-362/80 Buharlı Düzleştirici Ütü

Satıcı: DURU EV ALETLERİ

4.411,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 4411.50
Philips Steam & Go Plus Buharlı Düzleştirici Gc362/80

Satıcı: TAŞARAVM

4.551,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 4551.60
Philips Steam Go Gc362/80 1300 W Buharlı Kırışık Giderici

Satıcı: Duru Ev Aletleri

4.655,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 4655.00
Philips Phililps Seyahat ütüsü GC362/82 Steam&Go Plus 1300 w 24 Gr/Dk

Satıcı: HoKi

4.690,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 4690.60
Philips GC362/80 1300 W Steam Go Buharlı Düzleştirici siyah

Satıcı: mucizefarkı

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 4900.00
Philips GC362/80 1300 W Steam Go Buharlı Düzleştirici siyah

Satıcı: aycanavm

4.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 4950.00
Philips Steam Go Gc362/80 1300 W Buharlı Kırışık Giderici

Satıcı: HOKİ

5.120,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 5120.50
Philips Phililps Seyahat ütüsü GC362/82 Steam&Go Plus 1300 w 24 Gr/Dk

Satıcı: TAŞARAVM

5.226,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 5226.36
Philips Gc362/80 Steam & Go Plus Buharlı Düzleştirici, 1300 W, 1.17 Kg Kompakt Tasarım, Siyah (Çok Renkli)

Satıcı: Toy Fox

8.331,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 8341.99
Philips Gc362/80 Buharlı Düzleştirici Siyah

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 8999.00

Philips Steam&Go GC362/80 Buharlı Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Philips Steam&Go GC362/80 Buharlı Düzleştirici Temel Özellikleri

Güç:
Yok

Philips Steam&Go GC362/80 Buharlı Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

• Dikey Buhar Var
• Şok Buhar Yok
• Sürekli Buhar 24 g/dk

BUHAR İSTASYONU

• Isınma Süresi 120 sn
• Sürekli Doldurulabilme Var

TASARIM

• Renk Rosegold Siyah
• Güç Kablosu Uzunluğu 2.5 m
• Yükseklik 128 mm
• Genişlik 380 mm
• Uzunluk 150 mm

Philips Steam&Go GC362/80 Buharlı Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.