Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Kablo Toplama :
Yok

Rubenis Techno 7100 Buharlı Ütü Fiyatları

Rubenis Techno 7100 Steam 2200 W Buharlı Ütü

Satıcı: Toptanampul

908,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 908.80
Rubenis Techno 7100 Buharlı Ütü

Satıcı: KABLO TOPTAN

935,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 935.20
Rubenis Techno 7100 Buharlı Ütü 1800 Watt Seramik Tabanlı Mor Renk Damlama Önleyici

Satıcı: toptanampul | 3 yorum

1.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 1040.00
Rubenis Techno 7100 Buharlı Ütü 1800 Watt Seramik Tabanlı Mor Renk Damlama Önleyici

Satıcı: VEM STORE | 3 yorum

1.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 1050.00
Rubenis Techno 7100 Steam İron 1800-2200W Buharlı Ütü bordo

Satıcı: toptanampul

1.070,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 1070.00
Rubenis Techno 7100 Steam 2200 W Buharlı Ütü

Satıcı: Toptanampul

1.248,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 1248.00
Rubenis Techno 7100 Steam 2200 W Buharlı Ütü

Satıcı: İXQR PAZARLAMA

1.381,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 1381.80
Rubenis Techno 7100 Steam Iron Buharlı Ütü 1800w-2200w 160 gr

Satıcı: Velesbitcim

1.485,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 1485.79
Rubenis Techno 7100 Steam Iron Buharlı Ütü 1800w-2200w 160 gr

Satıcı: BikeSpor

1.486,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 1486.74
Rubenis Techno 7100 Steam İron 1800-2200W Buharlı Ütü bordo

Satıcı: AKNİSAN

1.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 1760.00

Rubenis Techno 7100 Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Rubenis Techno 7100 Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var
Yok

Rubenis Techno 7100 Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

• Kireç Önleme Var
• Damlama Önleme Var

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Mor

Rubenis Techno 7100 Buharlı Ütü İle En Çok Karşılaştırılan Ütüler

Rubenis Techno 7100 Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.