Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Kireç Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Kablo Toplama :
Var

Russell Hobbs 24440-56 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Russell Hobbs 24440-56 Steam Power Ütü, 2600W, 3 Buhar Ayarı, 4.5 Bar Basınç, 100 G/Dk'ya Kadar Değişken Buhar, 1.3L Su Haznesi, Kireç Koruması, Mor

Satıcı: YeniseY

3.497,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 3507.91
Russell Hobbs 24440-56 Steam Power 2600 W Buharlı Ütü

Satıcı: YeniseY

3.600,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 3600.83
Russell Hobbs 24440-56 Steam Power Buhar Tanklı Ütü

Satıcı: Yenisey | 28 yorum

3.797,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 3797.79
Russell Hobbs 24440-56 Steam Power Buhar Tanklı Ütü

Satıcı: A+ Umraniyeshop | 28 yorum

3.998,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 3998.07
Russell Hobbs 24440-56 Steam Power 2600 W Buhar Kazanlı Ütü lacivert

Satıcı: YeniseY

4.026,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 4026.66
Russell Hobbs 24440-56 Steam Power Buhar Tanklı Kazanlı Ütü- Carolina Ütü Masası Özel Set

Satıcı: KAŞIK KEPÇE

5.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 5130.00
Russell Hobbs 24440-56 Steam Power Buhar Tanklı Kazanlı Ütü

Satıcı: TAŞARAVM

5.699,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 5699.05
Russell Hobbs 24440-56 Steam Power Buhar Tanklı Kazanlı Ütü

Satıcı: uygunhane

5.699,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 5699.05
Russell Hobbs 24440-56 Steam Power 2600 W Buhar Kazanlı Ütü lacivert

Satıcı: uygunhane

5.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 5749.00
Russell Hobbs 24440-56 Steam Power Buhar Tanklı Ütü Mor

Satıcı: Hepsibende

6.396,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

10 6396.70
RUSSELL HOBBS 24440-56 STEAM POWER BUHAR TANKLI ÜTÜ MOR

Satıcı: Hepsibende

6.496,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

11 6496.00
Russell Hobbs 24440-56 Steam Power 2600 W Buharlı Ütü

Satıcı: TAŞARAVM

7.022,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 7022.80
Russell Hobbs 24440-56 Steam Power Ütü, 2600W, 3 Buhar Ayarı, 4.5 Bar Basınç, 100 G/Dk'Ya Kadar Deği

Satıcı: Toy Fox

7.998,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

13 8008.99

Russell Hobbs 24440-56 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Russell Hobbs 24440-56 Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Russell Hobbs 24440-56 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 1.3 litre
• Isınma Süresi 120 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 4.5 bar
• Taşıma Kilidi Var

TASARIM

• Renk Lacivert
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.9 m
• Yükseklik 303 mm
• Genişlik 282 mm
• Uzunluk 417 mm

Russell Hobbs 24440-56 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.