Güç:
Su Haznesi:
Sürekli Buhar:

Silter Magma Mini MGM/MN 1035 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Silter Magma 3,5 Litre Buhar Kazanlı Ütü Mgm/mn 1035

Satıcı: 500 Evler Makina | 1 yorum

10.044,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 10044.00
Silter Mgm/mn 1035 “magma Süper Mini” - 3.5 Litre

Satıcı: retay makina

10.120,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 10120.00
Retay Silter Mgm/mn 1035 “magma Süper Mini” - 3.5 Litre

Satıcı: retay makina

10.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 10400.00
Silter MGM/MN 1035 Magma Süper Mini Profesyonel Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: RETAY MAKİNA

10.465,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 10475
Silter MGM/MN 1035 Magma Süper Mini Profesyonel Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: RETAY MAKİNA

10.752,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 10752.00
Magma Mgm/mn 1035 Süper Mini Profesyonel 3.5 Lt Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: igneiplikburada

12.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 12500.00
Silter MGM/MN 1035 1250 W Buharlı Ütü

Satıcı: Kuffon Tekstil Market

13.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 13500.00
Retay Silter Mgm/mn 1035 “magma Süper Mini” - 3.5 Litre, 20318695885980PM

Satıcı: SEVDİK

16.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 16010
Silter Magma 3.5 Litre Buhar Kazanlı Ütü + Teflon Ütü Altlığı (mgm Mn 1035), 34642magma3.5

Satıcı: SEVDİK

16.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 16510
Retay Silter Mgm/Mn 1035 “Magma Süper Mini” - 3.5 Litre

Satıcı: Sevdik

18.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 18000.00

Silter Magma Mini MGM/MN 1035 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Silter Magma Mini MGM/MN 1035 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 3.5 litre
• Isınma Süresi 480 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 2.5 bar

TASARIM

• Renk Beyaz Mavi
• Ağırlık (Toplam) 9.5 kg

Silter Magma Mini MGM/MN 1035 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.