Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Kireç Önleme:
Var

Silter SPR/MN 2035 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Silter Kazanlı Ütü Süper Mini 3.5lt / SPR/MN 2035

Satıcı: BMEG | 232 yorum

11.625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 11625.00
SİLTER Buhar Kazanlı Ütü 3.5 Litre Sprmn 2035

Satıcı: igneiplikburada

11.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 11510
Retay Spr/mn 2035 Silter “süper Mini” Profesyonel - 3.5 Litre

Satıcı: retay makina

11.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 11650.00
Retay Spr/mn 2035 Silter “süper Mini” Profesyonel - 3.5 Litre

Satıcı: igneiplikburada

11.682,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 11682.00
Silter SPR/MN 2035 Süper Mini Profesyonel 3.5 LT Buhar Kazanlı Ütü beyaz

Satıcı: Dinçer_Makina | 41 yorum

11.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 11700.00
Silter Kazanlı Ütü Süper Mini 3.5lt / SPR/MN 2035

Satıcı: retaymakina | 232 yorum

11.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 11900.00
Silter 3.5 Litre Buhar Kazanlı Ütü Spr/Mn 2035 Süper Mini Kazanlı Ütü

Satıcı: igneiplikburada

12.381,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 12381.80
SİLTER İLERİ ÜTÜLEME SİSTEMLERİ Silter Profesyonel Kazanlı Tip Buhar Ütüsü 3.5 Litre, SPR.MN.2035

Satıcı: SEVDİK

13.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 13510
Silter SPR/MN 2035 Süper Mini Profesyonel 3.5 LT Buhar Kazanlı Ütü beyaz

Satıcı: akmakinamarket

13.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 13800.00
Silter SPR/MN 2035 3,5 Litre Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: sevmak

14.099,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 14099.06
Silter Spr/Mn 2035 Süper Mini Profesyonel - 3.5 Litre

Satıcı: konfeksiyonmarket

14.524,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 14524.40
Silter SPR/MN 2035 3,5 Litre Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Kuffon Tekstil Market

15.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 15499.00
Silter SPR/MN 2035 SiLTER “Süper Mini” Profesyonel - 3.5 Litre, TYB817525068D230512125705

Satıcı: SEVDİK

16.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

13 16510
Silter Profesyonel Kazanlı Tip Buhar Ütüsü 3.5 Litre

Satıcı: Sevdik

17.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

14 17000.00

Silter SPR/MN 2035 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Silter SPR/MN 2035 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 3.5 litre
• Isınma Süresi 480 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 2.5 bar

TASARIM

• Renk Metalik Gri
• Ağırlık (Toplam) 9.5 kg

Silter SPR/MN 2035 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.