Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Kablo Toplama :
Yok

Silter Süper Mini Profesyonel SPR/MN 2000 M Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Silter Spr/Mn 2000 1 Litre Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Sevmak Makina

10.464,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 10464.10
Silter Spr/Mn 2000 M 1 Litre Buhar Kazanlı Manometreli Ütü

Satıcı: Sevmak Makina

10.539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 10539.10
Silter Spr/mn 2000 Süper Mini Ütü 1 Lit Manometrli

Satıcı: retay makina

11.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 11000.00
Silter 1litrebuhar Kazanlı Ütü Spr Mn 2000M 1000 WManometreli - Beyaz

Satıcı: hasal makine

11.053,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 11053.00
Silter SPR/MN 2000 M Süper Mini Profesyonel Manometreli Buhar Kazanlı Ütü beyaz-mavi

Satıcı: Kuffon.TekstilMarket

11.077,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 11077.17
Silter SPR/MN 2000 M Süper Mini Profesyonel Manometreli Buhar Kazanlı Ütü beyaz-mavi

Satıcı: BEŞYÜZEVLERMAKİNA

12.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 12000.00
Silter Süper Mini Profesyonel Buhar Kazanlı Ütü Spr/mn 2000 M 1 Lt Manometreli - Mavi

Satıcı: Naxin | 4 yorum

13.020,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 13020.00
Silter Spr/mn 2000 Süper Mini Ütü 1 Lit Manometrli

Satıcı: sevmak

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 14999.00
Silter SPR/MN 2000 1 Litre Buhar Kazanlı Ütü (Teflon Hediyeli)

Satıcı: OFİS TURKA

21.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 21199.00
Silter SPR/MN 2000 M 1 Litre Buhar Kazanlı Manometreli Ütü (Teflon Hediyeli)

Satıcı: OFİS TURKA

21.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 21750.00

Silter Süper Mini Profesyonel SPR/MN 2000 M Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Silter Süper Mini Profesyonel SPR/MN 2000 M Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 1 litre
• Isınma Süresi 420 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 2.5 bar
• Taşıma Kilidi Yok

TASARIM

• Renk Mor
• Ağırlık (Toplam) 7.75 kg

Silter Süper Mini Profesyonel SPR/MN 2000 M Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.