Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Kireç Önleme:
Var
Kablo Toplama :
Yok

Silter SPR/MN 2002 Süper Mini Profesyonel Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Silter Kazanlı Ütü Süper Mini 2lt / Spr/mn 2002

Satıcı: BEŞYÜZEVLER MAKİNA

11.027,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 11027.94
Silter SPR/MN 2002 Süper Mini Profesyonel 2 LT Buhar Kazanlı Ütü mavi

Satıcı: Dinçer_Makina

11.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 11200.00
Silter SPR/MN 2002 Süper Mini Profesyonel 2 LT Buhar Kazanlı Ütü mavi

Satıcı: HasalMakine

11.255,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 11255.80
Silter SPR/MN 2002 SiLTER “Süper Mini” Profesyonel - 2 Litre

Satıcı: HEDEF MAKİNA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

11.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 11800.00
Silter SPR/MN 2002 SiLTER “Süper Mini” Profesyonel - 2 Litre

Satıcı: retay makina

11.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 11850.00
Silter Kazanlı Ütü Süper Mini 2lt / SPR/MN 2002

Satıcı: retaymakina | 95 yorum

11.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 11950.00
Silter Spr/Mn 2002 2 Litre Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Sevmak Makina

12.430,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 12430.70
SPR/MN 2002 SİLTER “SÜPER MİNİ” PROFESYONEL-2 LİTRE (TEFLON HEDİYELİ) (Mavi)

Satıcı: RETAY MAKİNA | 2 yorum

12.544,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 12554
Silter Spr/Mn 2002 Buhar Kazanlı Profesyonel Ütü 2 Lt

Satıcı: Keçoğlu Makina A.Ş.

12.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 12810
Silter Süper Mini Profesyonel Buhar Kazanlı Ütü 2 Lt Spr/Mn2002 Professional

Satıcı: konfeksiyonmarket

13.390,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 13390.70
Silter SPR/MN 2002 SiLTER “Süper Mini” Profesyonel - 2 Litre, 1112202221

Satıcı: SEVDİK

13.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 13510
Silter SPR/MN 2002 Süper Mini Profesyonel 2 LT Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: İŞKUR MAKİNA

13.741,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 13741.00
Silter Kazanlı Ütü Süper Mini 2Lt / Spr/Mn 2002

Satıcı: İŞKUR MAKİNA

14.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 14760.00
SİLTER Buhar Kazanlı Ütü 2 Litre Sprmn 2002

Satıcı: İskur Makina

14.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

14 14890
Silter SPR/MN 2002 1800 W Buharlı Ütü

Satıcı: İŞKUR MAKİNA

15.706,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 15706.00
Ofisturka Silter Spr/Mn 2002 2 Litre Buhar Kazanlı Ütü (Teflon Hediyeli)

Satıcı: Sevdik

16.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

16 16150.00

Silter SPR/MN 2002 Süper Mini Profesyonel Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Silter SPR/MN 2002 Süper Mini Profesyonel Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var
Yok

Silter SPR/MN 2002 Süper Mini Profesyonel Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 2 litre
• Isınma Süresi 480 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 2.5 bar

TASARIM

• Renk Gri Mavi
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.5 m
• Ağırlık (Toplam) 8.75 kg

Silter SPR/MN 2002 Süper Mini Profesyonel Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.