Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Kireç Önleme:
Var

Silter Süper Mini Profesyonel SPR/MN 2005 E Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 5 Litre - Spr / Mn 2005 E

Satıcı: Hasal Makine

15.775,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 15775.50
Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 5 Litre - Spr / Mn 2005 E

Satıcı: sevmak

15.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 15799.00
Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 5 Litre - Spr / Mn 2005 E

Satıcı: retay makina

15.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 15849.00
Silter SPR/MN 2005 E Süper Mini Profesyonel Buhar Kazanlı Ütü mavi

Satıcı: HasalMakine

17.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 17130.00
Silter Kazanlı Ütü Süper Mini 5lt / Spr/mn 2005 E - 1 Adet

Satıcı: retaymakina

17.484,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 17484.00
Silter Gazzella Süper Mini Profesyonel Spr/mn 2005 E - 5 Litre - Mavi

Satıcı: retaymakina | 6 yorum

17.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 17850.00
Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 5 Litre - Spr / Mn 2005 E

Satıcı: konfeksiyonmarket

18.867,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 18867.10
Silter SPR/MN 2005 E Süper Mini Profesyonel Buhar Kazanlı Ütü mavi

Satıcı: BEŞYÜZEVLERMAKİNA

19.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 19000.00
Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 5 Litre-SPR/MN 2005 E

Satıcı: İŞKUR MAKİNA

19.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 19160.00
SİLTER Buhar Kazanlı Ütü 5 Litre Sprmn 2005 E

Satıcı: LOYA MAKİNA

19.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 sn önce

10 19689
Silter Kazanlı Ütü Süper Mini 5Lt / Spr/Mn 2005 E

Satıcı: SEVMAK

20.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 20000.00
Silter Kazanlı Ütü Süper Mini 5Lt / Spr/Mn 2005 E

Satıcı: İŞKUR MAKİNA

20.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 20820.00
Silter Süper 2250 W Buharlı Ütü

Satıcı: İŞKUR MAKİNA

21.348,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

13 21348.00
Silter Süper Mini Profesyonel Ütü 5 Litre - Spr/Mn 2005 E, 34881s

Satıcı: SEVDİK

22.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

14 22210
Silter Kazanlı Ütü Süper Mini 5lt / Spr/mn 2005 E, OfsTrk0000991

Satıcı: SEVDİK

22.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

15 22210
Silter SPR/MN 2005 E 5 Litre Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: sevmak

22.559,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

16 22559.06
Silter SPR/MN 2005 E 5 Litre Buhar Kazanlı Ütü (Teflon Hediyeli)

Satıcı: OFİS TURKA

33.636,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

17 33636.00

Silter Süper Mini Profesyonel SPR/MN 2005 E Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Silter Süper Mini Profesyonel SPR/MN 2005 E Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 5 litre
• Isınma Süresi 540 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 3.5 bar

TASARIM

• Renk Beyaz Mavi
• Ağırlık (Toplam) 13.5 kg

Silter Süper Mini Profesyonel SPR/MN 2005 E Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.