Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Kireç Önleme:
Var

Silter Süper Mini Profesyonel SPR/MN 2035 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Retay Spr/mn 2035 Silter “süper Mini” Profesyonel - 3.5 Litre

Satıcı: HEDEF MAKİNA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

11.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 11600.00
Silter Spr/mn 2035 “süper Mini” Profesyonel - 3.5 Litre

Satıcı: retay makina

11.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 11850.00
Silter Kazanlı Ütü Süper Mini 3.5lt / SPR/MN 2035

Satıcı: HedefMakina | 232 yorum

11.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 11900.00
Silter SPR/MN 2035 Süper Mini Profesyonel 3.5 LT Buhar Kazanlı Ütü beyaz

Satıcı: HasalMakine

12.368,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 12368.00
SPR/MN 2035 SİLTER “SÜPER MİNİ” PROFESYONEL-3.5 LİTRE (TEFLON HEDİYELİ)

Satıcı: RETAY MAKİNA

12.544,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 12544.00
Silter Spr Mn 2035 Süper Mini 3,5 Lt Buhar Kazanlı Ütü - Orijinal Alüminyum Ütü Teflonlu - Gri

Satıcı: BMEG

12.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 12900.00
Silter Spr/Mn 2035 3,5 Litre Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Sevmak Makina

13.013,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 13013.00
Silter SPR/MN 2035 3,5 Litre Buhar Kazanlı Ütü (Teflon Hediyeli)

Satıcı: SEVMAK

13.887,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 13887.00
Silter SPR/MN 2035 Süper Mini Profesyonel 3.5 LT Buhar Kazanlı Ütü beyaz

Satıcı: Kuffon.TekstilMarket

14.909,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 14909.88
Nikadu Silter Profesyonel Kazanlı Tip Buhar Ütüsü 3.5 Litre

Satıcı: Sevdik

17.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 17500.00
Nikadu Silter Profesyonel Kazanlı Tip Buhar Ütüsü 3.5 Litre, SPR.MN.2035HB98

Satıcı: SEVDİK

15.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 15000.00

Silter Süper Mini Profesyonel SPR/MN 2035 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Silter Süper Mini Profesyonel SPR/MN 2035 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 3.5 litre
• Isınma Süresi 480 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 2.5 bar

TASARIM

• Renk Gri
• Ağırlık (Toplam) 9.5 kg

Silter Süper Mini Profesyonel SPR/MN 2035 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.