Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Kireç Önleme:
Var

Silter Süper Mini Profesyonel SPR/MN 2075 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Retay Spr/mn 2075 Silter “süper Mini” Profesyonel - 7.5 Litre

Satıcı: SevDik

19.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 19400.00
Retay Spr/mn 2075 Silter “süper Mini” Profesyonel - 7.5 Litre

Satıcı: retay makina

19.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 19450.00
Silter Süper 2500 W Buharlı Ütü

Satıcı: İŞKUR MAKİNA

20.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 20130.00
Silter Süper Mini Profesyonel Spr/mn 2075 Buhar Kazanlı Ütü 2500 Watt Mavi 7.5 Litre Alüminyum Taban

Satıcı: retaymakina | 5 yorum

20.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 20350.00
Silter Süper Mini Profesyonel Spr/mn 2075 Buhar Kazanlı Ütü 2500 Watt Mavi 7.5 Litre Alüminyum Taban

Satıcı: 500 Evler Makina | 5 yorum

20.367,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 20367.00
SPR/MN 2075 SİLTER “SÜPER MİNİ” PROFESYONEL-7.5 LİTRE

Satıcı: RETAY MAKİNA

21.840,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 21850
Silter Spr/Mn 2075 Süper Mini Profesyonel 7.5 Lt Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: konfeksiyonmarket

22.361,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 22361.00
Silter Spr / Mn 2075 Süper Mini 7,5 Lt Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: konfeksiyonmarket

22.361,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 22361.00
SİLTER Buhar Kazanlı Ütü 7.5 Litre Sprmn 2075

Satıcı: LOYA MAKİNA

22.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 22609
Silter Spr/Mn 2075 7,5 Litre Buhar Kazanlı Ütü (Teflon Hediyeli)

Satıcı: SEVDİK

22.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 22660
Silter Spr/Mn 2075 Süper Mini 7,5 Lt Buhar Kazanlı Ütü, 34882s

Satıcı: SEVDİK

22.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 22660
Silter Süper Mini Profesyonel Sanayi Tipi Ütü 7,5 Litre-SPR/MN 2075

Satıcı: İŞKUR MAKİNA

22.888,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 22888.00
Silter Buhar Kazanlı Ütü Süper Mini 7.5 Litre Spr/Mn 2075

Satıcı: İŞKUR MAKİNA

24.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 24500.00
Silter Buhar Kazanlı Ütü Süper Mini 7.5 Litre Spr/Mn 2075

Satıcı: Dikişmarket

30.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

14 30000.00

Silter Süper Mini Profesyonel SPR/MN 2075 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Silter Süper Mini Profesyonel SPR/MN 2075 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 7.5 litre
• Isınma Süresi 780 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 3.5 bar

TASARIM

• Renk Lacivert
• Ağırlık (Toplam) 16 kg

Silter Süper Mini Profesyonel SPR/MN 2075 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.