Güç:
Taban:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Kablo Toplama :
Yok

Stilevs Ütümax UT-8055 Buharlı Ütü Fiyatları

Stilevs Ütümax Ut-8055 Seramik Ütü - Lila

Satıcı: İstereyon

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 999.00
Stilevs Ütümax Ut-8055 Seramik Ütü - Kırmızı

Satıcı: İstereyon

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 999.00
Stilevs Ütümax Ut-8055 2000 W Buharlı Ütü

Satıcı: Etinova

1.058,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1058.80
Stilevs Ütümax Ut-8055 2000 W Buharlı Ütü

Satıcı: Etinova

1.092,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 1092.50
Stilevs Ütümax UT-8055 2000 W Buharlı Ütü

Satıcı: ETİNOVA

1.097,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1097.60
Stilevs Ütümax Ut-8055 Seramik Tabanlı Ütü - Mor

Satıcı: KASİKKEPCE | 70 yorum

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 1162.50
Stilevs Ütümax UT-8055 2000 W Buharlı Ütü

Satıcı: Tetamio

1.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1225.00
Stilevs Ütümax Ut-8055 Seramik Tabanlı Ütü - Mavi

Satıcı: Etinova | 70 yorum

1.245,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1245.00
STİLEVS ÜTÜMAX UT-8055 SERAMİK ÜTÜ-MAVİ(SUT61030)

Satıcı: KAŞIKKEPÇE

1.245,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 1245.00
Stilevs Ütümax Ut-8055 2000W Seramik Ütü Kırmızı

Satıcı: İstereyon

1.322,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 1322.60
Stilevs Ütümax UT-8055 Seramik Tabanlı Ütü

Satıcı: Stilevs

1.589,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 1589.83
Stilevs Ütümax UT-8055 2000 W Buharlı Ütü kirmizi

Satıcı: stilevs

1.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 1639.00
Stilevs Ütümax Ut-8055 2000 W Buharlı Ütü

Satıcı: elektrotoptan

1.899,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 1899.99
Stilevs Ütümax UT-8055 2000 W Buharlı Ütü kirmizi

Satıcı: evimmutfakshop

2.499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 2499.99

Stilevs Ütümax UT-8055 Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Stilevs Ütümax UT-8055 Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var
Yok

Stilevs Ütümax UT-8055 Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Kırmızı Lila Mavi

Stilevs Ütümax UT-8055 Buharlı Ütü İle En Çok Karşılaştırılan Ütüler

Stilevs Ütümax UT-8055 Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.