Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Tefal DT2022 Pure Pop Buharlı Düzleştirici Fiyatları

Tefal DT2022 Pure Pop Kırışıklık Giderici 1300 Watt Buharlı Düzleştirici Ütü - Kırmızı

Satıcı: tefal | 135 yorum

1.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 1799.10
Tefal Pure Pop Dt2022 Kırmızı 1300 W Buharlı Düzleştirici

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

1.716,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1716.10
Tefal DT2022 Pure Pop 1300 W El Ütüsü kirmizi

Satıcı: ayzelektronik

1.726,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 1726.26
Tefal Dt2022 Pure Pop Kırışıklık Giderici 1300 Watt Buharlı Düzleştirici Ütü - Kırmızı

Satıcı: BİZCE AVM

1.763,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1763.70
Tefal DT2022 Pure Pop 1300 W El Ütüsü kirmizi

Satıcı: ANADOLUEVKONSEPT

1.770,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 1770.17
Tefal DT2022 Pure Pop Kırışıklık Giderici 1300 Watt Buharlı Düzleştirici Ütü - Kırmızı

Satıcı: ANADOLUEVKONSEPT | 135 yorum

1.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 1799.10
TEFAL DT2022 Pure Pop Kırışıklık Giderici 1300 Watt Buharlı Düzleştirici Ütü - Kırmızı

Satıcı: Tefal

1.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1799.10
Tefal DT2022 Pure Pop Kırışıklık Giderici 1300 Watt Buharlı Düzleştirici Ütü - Kırmızı

Satıcı: Bizce Avm

1.839,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 1839.07
Tefal Pure Pop DT2022 Kırmızı 1300 W Buharlı Düzleştirici

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

1.847,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 1847.75
TEFAL DT2022 Pure Pop Kırışıklık Giderici 1300 Watt Buharlı Düzleştirici Ütü - Kırmızı

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 1999.00
DT2022 Pure Pop Kırmızı Düzleştirici Buharlı Dikey Ütü 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

11 2009
Tefal DT2022 Pure Pop Kırmızı Buharlı Düzleştirici Ütü

3 yorum

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 2999.00
Tefal Pure Pop Buharlı Kırmızı El Ütüsü 3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 3199.00

Tefal DT2022 Pure Pop Buharlı Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Tefal DT2022 Pure Pop Buharlı Düzleştirici Temel Özellikleri

Güç:
Var

Tefal DT2022 Pure Pop Buharlı Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Isınma Süresi 15 sn

TASARIM

• Renk Kırmızı
• Güç Kablosu Uzunluğu 2 m

Tefal DT2022 Pure Pop Buharlı Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.