Güç:
Su Haznesi:
Sürekli Buhar:

Tefal DT2024 Pure Pop Buharlı Düzleştirici Fiyatları

Tefal DT2026 Pure Pop Sarı Buharlı Düzleştirici Ütü

Satıcı: tefal | 135 yorum

1.699,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 1699.15
Tefal Pure Pop Dt2024 Yeşil 1300 W Buharlı Düzleştirici

Satıcı: PANDORA TİCARET

1.675,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1675.50
TEFAL DT2026 Pure Pop Kırışıklık Giderici 1300 Watt Buharlı Düzleştirici Ütü - Sarı

Satıcı: Tefal

1.699,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1699.15
Tefal Pure Pop Dt2022 Kırmızı 1300 W Buharlı Düzleştirici

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

1.716,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1716.10
Tefal DT2022 Pure Pop 1300 W El Ütüsü kirmizi

Satıcı: ayzelektronik

1.726,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 1726.26
Tefal DT2024 Saf Pop Buharlı Fırça | 1300 W | 70 ml Su Deposu | Hızlı Isıtma | 20 G/dak Sürekli Buhar | Petrol Yeşili/siyah

Satıcı: rengarenkev | 14 yorum

1.754,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 1754.91
Tefal DT2022 Pure Pop 1300 W El Ütüsü kirmizi

Satıcı: ANADOLUEVKONSEPT

1.770,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 1770.17
TEFAL DT2022 Pure Pop Kırışıklık Giderici 1300 Watt Buharlı Düzleştirici Ütü - Kırmızı

Satıcı: Tefal

1.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1799.10
Tefal DT2026 Pure Pop Sarı Buharlı Düzleştirici Ütü

Satıcı: Bizce Avm

1.839,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 1839.07
Tefal DT2022 Pure Pop Kırışıklık Giderici 1300 Watt Buharlı Düzleştirici Ütü - Kırmızı

Satıcı: Bizce Avm

1.839,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 1839.07
Tefal Pure Pop DT2022 Kırmızı 1300 W Buharlı Düzleştirici

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

1.847,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 1847.75
Tefal DT2040E1 Pure Pop Home & Travel Giysi Düzleştirici Seyahat El Ütüsü - 1830009258

Satıcı: Bhr Teknoloji

1.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 1899.05
Tefal Pure Pop DT2040 Buharlı Düzleştirici

Satıcı: BHR TEKNOLOJİ

1.926,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 1926.06
DT2026 Pure Pop Sarı Düzleştirici Buharlı Dikey Ütü 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

14 2009
DT2022 Pure Pop Kırmızı Düzleştirici Buharlı Dikey Ütü 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

15 2009
TEFAL Dt2026 Pure Pop Sarı Buharlı Düzleştirici Ütü

Satıcı: Mordut

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

16 2099.00
Tefal Pure Pop El Ütüsü Sarı Dt2026 2.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

17 2719.00
Tefal DT2022 Pure Pop Kırmızı Buharlı Düzleştirici Ütü

3 yorum

2.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

18 2719.00
Tefal DT2020 Pure Pop Mavi Buharlı Düzleştirici Ütü

2 yorum

2.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

19 2719.00
Tefal Pure Pop Buharlı Kırmızı El Ütüsü 3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

20 3199.00
Tefal Pure Pop Buharlı Yeşil El Ütüsü 3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

21 3199.00

Tefal DT2024 Pure Pop Buharlı Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Tefal DT2024 Pure Pop Buharlı Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Isınma Süresi 25 sn

TASARIM

• Renk Sarı Yeşil
• Güç Kablosu Uzunluğu 2 m

Tefal DT2024 Pure Pop Buharlı Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.