Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Tefal DT2026 Pure Pop Buharlı Düzleştirici Fiyatları

Tefal DT2026 Pure Pop Sarı Buharlı Düzleştirici Ütü

Satıcı: Bizce Avm

1.839,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 1839.07
Tefal Dt2026 Pure Pop Sarı Buharlı Düzleştirici Ütü

Satıcı: BİZCE AVM

1.763,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1763.70
Tefal Pure Pop Dt2026 Sarı 1300 W Buharlı Düzleştirici

Satıcı: bilerekal

1.838,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1838.70
Tefal DT2026 Pure Pop Buharlı Düzleştirici Ütü sari

Satıcı: tefal | 2 yorum

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 1999.00
DT2026 Pure Pop Sarı Düzleştirici Buharlı Dikey Ütü 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 2009
Tefal DT2026 Pure Pop Sarı Buharlı Düzleştirici Ütü

Satıcı: bilerekal | 135 yorum

2.085,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 2085.13
TEFAL Dt2026 Pure Pop Sarı Buharlı Düzleştirici Ütü

Satıcı: Mordut

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 2099.00
Tefal DT2026 Pure Pop Sarı Buharlı Düzleştirici

Satıcı: Ayz Elektronik

2.184,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 2184.05
Tefal DT2026 Pure Pop Buharlı Düzleştirici Ütü sari

Satıcı: bilerekal

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 2199.00
Tefal DT2026 Pure Pop Sarı Buharlı Düzleştirici Ütü

Satıcı: Mordut | 135 yorum

2.231,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 2231.99
Tefal DT2026 Pure Pop Sarı Buharlı Düzleştirici

Satıcı: ARYA DTM

2.374,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 2374.05
TEFAL DT2026 Pure Pop Kırışıklık Giderici 1300 Watt Buharlı Düzleştirici Ütü - Sarı

Satıcı: ARYA DTM

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 2499.00
TEFAL Dt2026 Pure Pop Sarı Buharlı Düzleştirici Ütü

Satıcı: ARYA DTM

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 2499.00
TEFAL Pure Pop Sarı Buharlı Düzleştirici Ütü

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

2.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 2719.00
Tefal Pure Pop El Ütüsü Sarı Dt2026 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

15 2999.00
Tefal DT2026E1 Pure Pop Sarı Buharlı Düzleştirici Ütü 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

16 2999.00
Tefal Pure Pop Buharlı Sarı El Ütüsü 3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 3199.00

Tefal DT2026 Pure Pop Buharlı Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Tefal DT2026 Pure Pop Buharlı Düzleştirici Temel Özellikleri

Güç:
Var

Tefal DT2026 Pure Pop Buharlı Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Isınma Süresi 15 sn

TASARIM

• Renk Sarı
• Güç Kablosu Uzunluğu 2 m

Tefal DT2026 Pure Pop Buharlı Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.