Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Tefal Express Easy SV6140 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Tefal SV6140 Express Easy 2200 W 6 Bar Seramik Taban Şok Buharlı 2200 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Lumisa Home

7.199,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 7199.04
Tefal SV6140 Express Easy 120 Gr Sürekli ve 380 Gr Şok Buharlı 2200 Watt Buhar Kazanlı Ütü siyah

Satıcı: avcimagazalari

7.349,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 7349.05
Tefal SV6140 Express Easy 120 Gr Sürekli ve 380 Gr Şok Buharlı 2200 Watt Buhar Kazanlı Ütü siyah

Satıcı: TuruncuElma

7.728,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 7728.86
Tefal SV6140 E0 Express Easy 2200W Buhar K. Ütü Çok Renkli Ergonomik Tasarım ile Güçlü Performans

Satıcı: ErdirenGrup

7.949,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 7949.64
Tefal SV6140 Express Easy Buhar Kazanlı Ütü - 1830007909 - Siyah

Satıcı: tefal | 94 yorum

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 8499.00
Express Easy SV6140 Buhar Kazanlı Ütü 8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 8499.00
Tefal Express Easy Sv6140 Buhar Kazanlı Ütü 2200W Xpress Glide Taban

Satıcı: LUMİSA HOME

8.822,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 8822.10
Tefal Sv6140 E0 Express Easy 2200 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: LUMİSA HOME

8.822,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 8822.10
Tefal Sv6140 Express Easy Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: AhideNal

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 9500.00
Tefal SV6140 Express Easy 2200 W 6 Bar Seramik Taban Şok Buharlı 2200 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Ahidenal

9.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 9800.00

Tefal Express Easy SV6140 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Tefal Express Easy SV6140 Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var
Kablo Toplama :
Var

Tefal Express Easy SV6140 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 1.7 litre
• Isınma Süresi 150 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 6 bar
• Sürekli Doldurulabilme Var
• Taşıma Kilidi Var

TASARIM

• Renk Gri Siyah
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.6 m
• Ağırlık (Ütü) 1.3 kg
• Ağırlık (Toplam) 4.3 kg
• Yükseklik 256 mm
• Genişlik 179 mm

Tefal Express Easy SV6140 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.