Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
6 yorum
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 1499.00 Tefal FV2868E1 Express Steam+ 2500 Watt Buharlı Ütü - 4300007578 - LacivertSatıcı: MediaMarkt | 239 yorum
1.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
2 1500.00 TEFAL Express Steam Ütü 68 Buharlı Mavi Gri MaxSatıcı: MediaMarkt
1.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 1500.00 Tefal Fv2868 Express Steam Max 2500 W Buharlı ÜtüSatıcı: TEKNOSA
1.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 1509 Tefal Express Steam Max FV2868 Buharlı ÜtüSatıcı: Shopfoni | 1 yorum
1.601,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
5 1601.11 TEFAL Express Steam Ütü 68 Buharlı Mavi Gri MaxSatıcı: Davutoğulları LTD ŞTİ
1.649,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 1649.90 Tefal FV2868E1 2500 W Buharlı ÜtüSatıcı: Davutoğulları LTD ŞTİ
1.715,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 1715.00 Tefal FV2868E1 2500 W Buharlı ÜtüSatıcı: MutfakCenter
1.763,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 1763.02 Tefal FV2868 Express Steam Max 2500 W Buharlı ÜtüSatıcı: voitmagaza
1.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
9 1800.00 Tefal FV2868 Express Steam Max 2500 W Buharlı ÜtüSatıcı: evimponcik
1.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
10 1899.00 Tefal FV2868 Express Steam Max 2500 W Buharlı ÜtüSatıcı: Tokgöz-DTM
1.909,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
11 1909.00 Tefal FV2868 Express Steam Buharlı Ütü | 2500 Watt | Buhar Çıkışı: 210 g/dk | 270 ml Kapasite | Hızlı Isıtma | Seramik Ütü Tabanı | Damlama Durdurucu | Otomatik Kapanma | Gri/MaviSatıcı: *Ergençler Züccaciye Tokat*
1.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
12 1990.00 Tefal Express Steam Max Fv2868 Buharlı ÜtüSatıcı: bilerekal
2.169,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 2179 TEFAL Express Steam Max Fv2868 Buharlı ÜtüSatıcı: Saray Züccaciye ve Çeyiz Evi
2.759,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
14 2759.00 Tefal Fv2868e1 Express Steam Max UtuSatıcı: EKM SHOP
3.476,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
15 3476.34