Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Tefal Express Protect SV 9201 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Tefal Sv9201 Express Protect Buhar Kazan (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 5.599,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 5599.30
Tefal SV9201 Express Protect 130 gr Sürekli ve 530 gr Şok Buharlı 2800 Watt Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: 4E1D | 407 yorum

7.829,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 7829.10
Tefal SV9201 Express Protect 130 gr Sürekli ve 530 gr Şok Buharlı 2800 Watt Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Digithome

7.818,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

3 7828.62
Tefal Express Protect Sv9201 7.5 Bar Buhar Kazanlı Ütü Mor Beyaz 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 7999.00
Tefal Sv9201 Express Protect Buhar Kazanlı Ütü 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 7999.00
Tefal SV9201 Express Protect Buhar Kazanlı Ütü

8 yorum

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 7999.00
Tefal Express Protect SV9201 Buhar Kazanlı Ütü bordo

Satıcı: Digithome | 21 yorum

8.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 8469.00
Tefal Sv9201 E0 Express Protect 2800 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Fırsatlar alemi

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 8499.00
Tefal SV9201 Express Protect 130 gr Sürekli ve 530 gr Şok Buharlı 2800 Watt Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: sokakdükkan | 407 yorum

8.639,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 8639.10
Tefal SV9201 E0 Express Protect 2800 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Pandora Ticaret

8.721,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 8721.02
Tefal SV9201 E0 Express Protect 2800 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Mobilya Park

9.404,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 9404.01
Tefal SV9201 Express Protect 2800 W 7.5 Bar Durilium AirGlide Autoclean Taban Şok Buharlı 2800 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: senimeks

9.445,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 9445.50
Express Protect SV9201 Buhar Kazanlı Ütü 9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

13 9499.00
Tefal Express Protect SV9201 Buhar Kazanlı Ütü bordo

Satıcı: senimeks

9.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 9995.00
Tefal Sv9201 Express Protect 130 Gr Sürekli Ve 530 Gr Şok Buharlı 2800 Watt Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

14.910,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

15 14910.90
Tefal Sv9201 Express Protect 130 Gr Sürekli Ve 530 Gr Şok Buharlı 2800 Watt Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Toy Fox

17.598,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 17608

Tefal Express Protect SV 9201 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Tefal Express Protect SV 9201 Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var
Kablo Toplama :
Var

Tefal Express Protect SV 9201 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Isınma Süresi 120 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 7.5 bar
• Taşıma Kilidi Var

TASARIM

• Renk Beyaz Mor
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.6 m

Tefal Express Protect SV 9201 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.