Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Tefal Pro Express Protec GV9221 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Tefal Pro Express Protect Gv9221 Kazanlı Ütü

Satıcı: Mobilya Park

8.760,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 8760.51
Tefal Pro Express Protect Gv9221 Kazanlı Ütü

Satıcı: Pandora Ticaret

9.255,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 9255.12
Tefal Gv9221 Pro Express Protect Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Nar724

9.317,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 9317.10
Tefal GV9221 Pro Express Protect Buhar Kazanlı Ütü - 1830007723

Satıcı: Amazon.com.tr

9.586,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 9596.67
Tefal GV9221 2600 W Buharlı Ütü

Satıcı: DİLAN OZKUL

9.587,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 9587.06
Tefal Gv9221 E0 Pro Express Protect 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

9.616,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 9616.20
Tefal GV9221 2600 W Buharlı Ütü

Satıcı: Deve Yükü

9.689,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 9689.05
Tefal GV9221 Pro Express Protect 2600 W Buhar Kazanlı Ütü – Yüksek Basınç, Damlama Önleme ve Otomatik Kapanma Özellikli, Beyaz-Mavi

Satıcı: magazam724 | 590 yorum

10.044,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 10044.00
Tefal GV9221 Pro Express Protect 2600 W Buhar Kazanlı Ütü – Yüksek Basınç, Damlama Önleme ve Otomatik Kapanma Özellikli, Beyaz-Mavi

Satıcı: pandorra teknoloji | 590 yorum

10.136,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 10136.07
Tefal GV9221 Pro Express Protect 2600 W Buhar Kazanlı Ütü mavi

Satıcı: DeveYukundenal

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 10499.00
Tefal GV9221 Pro Express Protect 2600 W Buhar Kazanlı Ütü mavi

Satıcı: RASYONEL

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 10499.00
Tefal Pro Express Protect GV9221 Kazanlı Ütü Mavi

Sadece Mobilde

11.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 11209
TEFAL GV9221 Pro Express Protect Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

12.543,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 12553
Tefal Gv9221 Pro Express Protect Buhar Kazanlı Ütü-1830007723 (Çok Renkli)

Satıcı: Toy Fox

21.527,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 21537

Tefal Pro Express Protec GV9221 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Tefal Pro Express Protec GV9221 Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var
Kablo Toplama :
Var

Tefal Pro Express Protec GV9221 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 1.8 litre
• Maksimum Buhar Basıncı 7.6 bar
• Sürekli Doldurulabilme Var
• Taşıma Kilidi Var

TASARIM

• Renk Beyaz Mavi
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.6 m
• Ağırlık (Ütü) 5.1 kg
• Ağırlık (Toplam) 5.1 kg
• Yükseklik 294 mm
• Genişlik 398 mm
• Uzunluk 243 mm

Tefal Pro Express Protec GV9221 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.