Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Kablo Toplama :
Var

Tefal Pro Express Ultimate II GV9720 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Tefal GV9720E0 Pro Express Ultimate 3000 W Buhar Kazanlı Ütü beyaz-mavi

Satıcı: saturnteknolojik

10.328,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 10328.09
Tefal Pro Express Ultimate II GV9720

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

10.423,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 10423.44
Tefal Pro Express Ultimate II GV9720

Satıcı: Bulvar Online

10.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 10629.00
Tefal GV9720 Pro Express Ultimate II 3000 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Emc Bilişim ve Teknoloji

10.838,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 10838.55
Tefal GV9720 Pro Express Ultimate II 170 gr Sürekli ve 590 gr Şok Buharlı 3000 Watt Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Amazon.com.tr

10.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 10859
Tefal GV9720 Pro Express Ultimate II 170 gr Sürekli ve 590 gr Şok Buharlı 3000 Watt Buhar Kazanlı Ütü - Beyaz - Lacivert

Satıcı: Hepsiburada | 573 yorum

10.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 10849.00
Tefal GV9720E0 Pro Express Ultimate 3000 W Buhar Kazanlı Ütü beyaz-mavi

Satıcı: bhr-teknoloji

11.019,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 11019.10
Tefal Gv9720 Pro Express Ultimate Iı 3000 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: İdeal Pasaj

11.316,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 11316.00
Tefal GV9720 Pro Express Ultimate II 170 gr Sürekli ve 590 gr Şok Buharlı 3000 Watt Buhar Kazanlı Ütü - Beyaz - Lacivert

Satıcı: EMC&BİLİSİM&TEKN | 573 yorum

11.359,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 11359.95
Tefal Gv9720 Pro Express Ultimate Iı 3000 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: BHR TEKNOLOJİ

12.105,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 12105.20
Tefal GV9720 Pro Express Ultimate II 3000 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: BHR TEKNOLOJİ

12.219,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 12219.06
TEFAL Pro Express Ultimate II - 8 Bar Buhar Basıncı, 590 g/dk Şok Buhar GV9720-Hav&yün Temizleyici Hediye

Satıcı: Real Shop

19.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 19000.00
Tefal Gv9720 Pro Express Ultimate Ii 170 Gr Sürekli Ve 590 Gr Şok Buharlı 3000 Watt Buhar Kazanlı Üt (Çok Renkli)

Satıcı: Toy Fox

24.331,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

13 24341

Tefal Pro Express Ultimate II GV9720 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Tefal Pro Express Ultimate II GV9720 Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Tefal Pro Express Ultimate II GV9720 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 1.2 litre
• Isınma Süresi 120 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 8 bar
• Taşıma Kilidi Var

TASARIM

• Renk Beyaz Siyah
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.6 m
• Ağırlık (Toplam) 5.34 kg
• Yükseklik 296 mm
• Genişlik 245 mm
• Uzunluk 415 mm

Tefal Pro Express Ultimate II GV9720 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.