Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Tefal Pro Express Vision Max GV9920 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Tefal Pro Express Vision Max Gv9920 3260 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: SmartEvim

21.696,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 21696.60
Tefal Pro Express Vision Max Gv9920 3260 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: marketkolik

21.764,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 21764.64
Tefal Gv9920 Pro Express Vision Max Buhar Kazanlı Ütü 1830009564

Satıcı: Gizerler

22.156,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 22156.50
Tefal Pro Express Vision Max Gv9920 3260 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

22.444,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 22444.70
TEFAL Pro Express Vision Max GV9920 3000 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: smartevim

22.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 22809
Tefal Pro Express Vision Max GV9920 2400 W Buhar Kazanlı Ütü yesil

Satıcı: Smartevim

22.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 22899.00
Tefal Pro Express Vision Max GV9920 3000 Watt Buhar Kazanlı Ütü Yeşil Renkli Otomatik Kapanma Özelliği

Satıcı: tefal | 12 yorum

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 22999.00
Tefal Pro Express Vision Max GV9920 3000 Watt Buhar Kazanlı Ütü Yeşil Renkli Otomatik Kapanma Özelliği

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 12 yorum

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 22999.00
Tefal Pro Express Vision Max GV9920 2400 W Buhar Kazanlı Ütü yesil

Satıcı: ayzelektronik

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 22999.00
Tefal Pro Express Vision Max GV9920 3000 Watt Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Tefal

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 22999.00
Tefal Pro Express Vision Max Gv9920 Buhar Kazanlı Ütü 22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 22999.00
Tefal Pro Express Vision Max GV9920 Buhar Kazanlı Ütü

1 yorum

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

12 22999.00
Pro Express Vision Max GV9920 3000 Watt Buhar Kazanlı Ütü 22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 23009
Tefal Pro Express Vision Max Gv9920 Buhar Kazanlı Ütü 26.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

14 26799.00

Tefal Pro Express Vision Max GV9920 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Tefal Pro Express Vision Max GV9920 Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Tefal Pro Express Vision Max GV9920 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Maksimum Buhar Basıncı 9 bar
• Taşıma Kilidi Var

TASARIM

• Renk Altın Yeşil
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.6 m
• Yükseklik 296 mm
• Genişlik 415 mm
• Uzunluk 245 mm

Tefal Pro Express Vision Max GV9920 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (7 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Mehmet Profil Resmi

3 yorum

Mehmet Bu tarz fiyatları faklı gösterilmesi bence epey sitesine zarar vermektedir lütfen bu kişileri adatma yöntemidir Resim Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Mehmet Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Mehmet Profil Resmi

3 yorum

Mehmet @Epey bence güncellenmemiş efendim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Mehmet Yeniden güncellendi.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Mehmet Profil Resmi

3 yorum

Mehmet [Bu yorum üye tarafından kaldırılmıştır]
2 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Mehmet Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.