Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Otomatik Kapanma:
Var

Tefal Pure Tex 4in1 DT9530 Buharlı Düzleştirici Fiyatları

Tefal DT9530 Pure Tex 4 in 1 Kırışıklık Giderici 1700 Watt Buharlı Düzleştirici Ütü - Mavi

Satıcı: UĞURLUM | 48 yorum

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 5199.00
Tefal DT9530 Pure Tex 4 in 1 Kırışıklık Giderici 1700 Watt Buharlı Düzleştirici Ütü

Satıcı: Tefal - Rowenta - WMF Türkiye

5.197,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 5207
Tefal DT9530 Pure Tex 4 in 1 Kırışıklık Giderici 1700 Watt Buharlı Düzleştirici Ütü - Mavi

Satıcı: Kolaymagaza | 48 yorum

5.301,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 5301.00
Tefal DT9530 Pure Tex 1700 W 4in1 Buharlı Kırışıklık mavi

Satıcı: tefal

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 5499.00
DT9530 Pure Tex 4in1 Düzleştirici Buharlı Dikey Ütü 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5509
Tefal Pure Tex DT9530 Dikey Buharlı Seyahat Ütüsü

Satıcı: MEDIAMARKT

6.566,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6566.00
Tefal Dt9530 Buharlı Düzleştirici Ütü 6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 6699.00
TEFAL DT9530 Pure Tex 4 in 1 Kırışıklık Giderici 1700 Watt Buharlı Düzleştirici Ütü

Satıcı: MediaMarkt

6.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6700.00
Tefal DT9530 Pure Tex 1700 W 4in1 Buharlı Kırışıklık mavi

Satıcı: mediamarkt

6.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 6700.00
Tefal DT9530 Pure Tex Buharlı Dikey Ütü Düzleştirici ve Kırışık Gideri

Satıcı: Kayrabil

6.839,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 6839.90
Tefal Dt9530 Pure Tex Buharlı Dikey Ütü Düzleştirici Ve Kırışık Giderici - 1830008196

Satıcı: aklaticaret

7.198,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 7198.50

Tefal Pure Tex 4in1 DT9530 Buharlı Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Tefal Pure Tex 4in1 DT9530 Buharlı Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Isınma Süresi 25 sn

TASARIM

• Renk Beyaz Mavi
• Güç Kablosu Uzunluğu 2.5 m

Tefal Pure Tex 4in1 DT9530 Buharlı Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.