Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Tefal Puregliss FV8066 Buharlı Ütü Fiyatları

Tefal FV8066 Puregliss 50 gr Sürekli ve 280 gr Şok Buharlı 3000 Watt Buharlı Ütü - Mavi

Satıcı: tefal | 763 yorum

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 3299.00
FV8066 Puregliss Maldivler Mavisi Buharlı Ütü 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3299.00
Tefal FV8066 Puregliss 50 gr Sürekli ve 280 gr Şok Buharlı 3000 Watt Buharlı Ütü - Mavi

Satıcı: 4E1D | 763 yorum

3.320,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

3 3320.10
Tefal Fv8066 Puregliss 50 Gr Sürekli Ve 280 Gr Şok Buharlı 3000 Watt Buharlı Ütü

Satıcı: PANDORA TİCARET

3.366,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3366.00
Tefal Pureglıss Fv8066 Ütü

Satıcı: Pandora Ticaret

3.415,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 3415.30
Tefal FV8066 3000 W Buharlı Ütü

Satıcı: Teknosa

3.429,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3429.02
Tefal FV8066 3000 W Buharlı Ütü

Satıcı: MEDIAMARKT

3.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3430.00
Tefal Fv8066 Puregliss Buharlı Ütü Siyah Yeşil 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 3499.00
Tefal Puregliss FV 8066 Ütü-3000W siyah

Satıcı: teknosa

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 3499.00
Tefal Fv8066 Puregliss 3000 W Siyah Buharlı Ütü 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3499.00
Tefal FV8066 Puregliss 3000 W Siyah Buharlı Ütü

32 yorum

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 3499.00
Tefal Puregliss FV 8066 Ütü-3000W siyah

Satıcı: mediamarkt

3.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 3500.00
Tefal Fv8066 Puregliss 50 Gr Sürekli Ve 280 Gr Şok Buharlı 3000 Watt Buharlı Ütü

Satıcı: MarketPlace

3.528,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 3528.30
Tefal Pureglıss Fv8066 Ütü

Satıcı: TAŞARAVM

4.745,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 4745.25
TEFAL Puregliss FV8066 Buharlı Ütü 3000W

Satıcı: EviKur

5.798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 5798.00
TEFAL FV8066 Premium 3000 w Siyah Buharlı Ütü

Satıcı: Real Shop

7.437,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 7437.22

Tefal Puregliss FV8066 Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Tefal Puregliss FV8066 Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Tefal Puregliss FV8066 Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Mavi Siyah
• Güç Kablosu Uzunluğu 2 m
• Ağırlık (Ütü) 1.29 kg
• Ağırlık (Toplam) 1.29 kg
• Yükseklik 180 mm
• Genişlik 140 mm
• Uzunluk 340 mm

Tefal Puregliss FV8066 Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.