Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Tefal Ultimate Power Pro FV9E5 Buharlı Ütü Fiyatları

Tefal Ultimate Power Pro FV9E5 3200 W Buharlı Ütü kahverengi

Satıcı: mebteknoloji

6.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6399.00
Tefal Ultimate Power Pro FV9E5 Buharlı Ütü - Altın

Satıcı: Rota Life | 161 yorum

6.825,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 6825.27
Tefal Ultimate Power Pro FV9E5 Buharlı Ütü - Altın

Satıcı: DorukExpress | 161 yorum

6.908,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 6908.97
Tefal Ultimate Power Pro Buharlı Ütü Siyah Kahverengi 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 6999.00
Tefal Ultimate Power Pro FV9E50E0 Buharlı Ütü 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 6999.00
TEFAL Ultimate Power Pro Buharlı Ütü

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 6999.00
Tefal FV9E50E0 Ultimate Power Pro Buharlı Ütü

6 yorum

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 6999.00
Tefal Ultimate Power Pro FV9E5 3200 W Buharlı Ütü (Siyah)

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

7.624,89 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 7634.89
Tefal Ultimate Power Pro FV9E5 3200 W Buharlı Ütü

Satıcı: Uğurlu Marketim

7.679,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 7679.04
Tefal Ultimate Power Pro FV9E5 3200 W Buharlı Ütü

Satıcı: Tmall Home Design

7.722,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 7722.55
Tefal Ultimate Power Pro FV9E5 3200 W Buharlı Ütü kahverengi

Satıcı: SALMANLI

7.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 7749.00
TEFAL Ultimate Power Pro Buharlı Ütü Siyah Kahverengi

Satıcı: Teknosa

7.839,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

12 7839.02
Tefal Ultimate Power Pro FV9E5 3200 W Buharlı Ütü

Satıcı: bilerekal

7.856,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 7856.03
TEFAL Ultimate Power Pro Buharlı Ütü

Satıcı: M&D Mutfak

7.859,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

14 7859.90
Tefal Ultimate Power Pro El Ütüsü 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 7999.00
Ultimate Power Pro FV9E5 Buharlı Ütü 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

16 8009
TEFAL FV9E50E0 ULTİMATE POWER PRO BUHARLI ÜTÜ 85 GR SÜREKLİ VE 300 GR ŞOK BUHARLI 3200 WATT

Satıcı: Hepsibende

8.503,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 8513.04

Tefal Ultimate Power Pro FV9E5 Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Tefal Ultimate Power Pro FV9E5 Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Tefal Ultimate Power Pro FV9E5 Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Kahverengi Siyah

Tefal Ultimate Power Pro FV9E5 Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.