Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Tefal Ultimate Pure FV9852 Buharlı Ütü Fiyatları

Tefal FV9852 Ultimate Pure 3200 W Buharlı Ütü 5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 5799.00
Tefal FV9852 60 gr Sürekli Ve 300 gr Şok Buharlı 3200 Watt Buharlı Ütü - Sarı

Satıcı: tefal | 15 yorum

6.323,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 6323.91
TEFAL Ultimate Pure

Satıcı: Tefal

6.323,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6323.91
Tefal FV9852 60 gr Sürekli Ve 300 gr Şok Buharlı 3200 Watt Buharlı Ütü

Satıcı: Pandora Ticaret

6.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 6449.00
Tefal FV9852 60 gr Sürekli Ve 300 gr Şok Buharlı 3200 Watt Buharlı Ütü - Sarı

Satıcı: Buygo | 15 yorum

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 6599.00
Tefal Fv9852e0 Ultımate Pure Buharlı Ütü 1830009573

Satıcı: Gizerler

6.658,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6658.60
Tefal Ultimate Pure FV9852

Satıcı: Teknosa

6.663,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6663.02
Tefal Ultimate Pure Buharlı Ütü FV9852 1830009573

Satıcı: Teknosa

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 6809
TEFAL Ultimate Pure

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6799.00
Tefal FV9852 Ultimate Pure Buharlı Ütü sari-siyah

Satıcı: teknosa

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 6799.00
Tefal Ultimate Pure Fv9852 Buharlı El Ütüsü 6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 6799.00
Tefal Ultimate Pure FV9852 Buharlı Ütü

2 yorum

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 6799.00
Tefal FV9852 Ultimate Pure Buharlı Ütü sari-siyah

Satıcı: tefal

6.799,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 6799.90
Tefal FV9852 60 gr Sürekli Ve 300 gr Şok Buharlı 3200 Watt Buharlı Ütü

Satıcı: Tefal

6.799,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 6799.90
FV9852 3200 Watt Buharlı Ütü 6.799,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 6809.9
Tefal Ultimate Pure Fv9852

Satıcı: Nisan Ticaret

7.057,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 7057.50
Tefal FV9852 60 gr Sürekli Ve 300 gr Şok Buharlı 3200 Watt Buharlı Ütü

Satıcı: Tmall Home Design

7.343,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

17 7343.50
Tefal Ultimate Pure Fv9852 Buharlı Ütü Siyah - Sarı 7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

18 7899.00

Tefal Ultimate Pure FV9852 Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Tefal Ultimate Pure FV9852 Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Tefal Ultimate Pure FV9852 Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Altın Siyah
• Yükseklik 155 mm
• Genişlik 320 mm
• Uzunluk 152 mm

Tefal Ultimate Pure FV9852 Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.