Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Kablo Toplama :
Yok

Tefal Ultragliss Anti Calc Plus FV6840E0 Buharlı Ütü Fiyatları

Tefal FV6840 Ultragliss Anti Calc Plus 50 gr Sürekli ve 260 gr Şok Buharlı 2800 Watt Buharlı Ütü

Satıcı: GİZERLER

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 3009
Tefal Fv6840e0 Ultragliss Anti Calc Plus Mor Buharlı Ütü 1830007809

Satıcı: Gizerler

2.937,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2937.10
Tefal Ultragliss Anti-Calc Plus FV6840 E0 2800 W Buharlı Ütü 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 2999.00
Tefal FV6840E0 Ultragliss Anti Calc Plus 2800 W Buharlı Ütü mor

Satıcı: mebteknoloji

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 2999.00
Tefal FV6840E0 Ultragliss Anti Calc Plus 2800 W Buharlı Ütü mor

Satıcı: bilerekal

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 2999.00
Tefal FV6840 E0 Ultragliss Anti-Calc Plus 2800 W Buharlı Ütü

Satıcı: BG Arzenis

3.006,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 3006.03
Tefal Ultragliss Plus FV6840 Buharlı Ütü

Satıcı: teknodeposu | 212 yorum

3.054,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 3054.07
Tefal Ultragliss Plus FV6840 Buharlı Ütü

Satıcı: Monbc | 212 yorum

3.067,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 3067.14
Tefal FV6840 E0 Ultragliss Anti-Calc Plus 2800 W Buharlı Ütü

Satıcı: GİZERLER

3.141,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 3141.76
TEFAL FV6840 Ultragliss Anti Calc Plus 50 gr Sürekli ve 260 gr Şok Buharlı 2800 Watt Buharlı Ütü

Satıcı: teknodeposu

3.192,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 3192.00
Tefal Fv6840 E0 Ultragliss Anti-Calc Plus 2800 W Buharlı Ütü

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

3.201,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 3201.90
TEFAL FV6840 Ultragliss Anti Calc Plus 50 gr Sürekli ve 260 gr Şok Buharlı 2800 Watt Buharlı Ütü

Satıcı: Gizerler

3.238,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 3238.92
Tefal Fv6840 E0 Ultragliss Anti-Calc Plus 2800 W Buharlı Ütü

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

3.257,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 3257.55
Tefal Fv6840 E0 Ultragliss Anti-Calc Plus 2800 W Buharlı Ütü

Satıcı: Deveyükü

3.257,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

14 3257.55
Tefal Fv6840 Ultragliss Anti Calc Plus 50 Gr Sürekli Ve 260 Gr Şok Buharlı 2800 Watt Buharlı Ütü

Satıcı: Toy Fox

6.887,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

15 6897.99

Tefal Ultragliss Anti Calc Plus FV6840E0 Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Tefal Ultragliss Anti Calc Plus FV6840E0 Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var
Yok

Tefal Ultragliss Anti Calc Plus FV6840E0 Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

• Otomatik Kapanma Var
• Kireç Önleme Var
• Yumuşak Tutma Yeri Yok
• Diğer Özellikler Eco Mod

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Gri Mor
• Güç Kablosu Uzunluğu 2 m
• Ağırlık (Ütü) 1.29 kg
• Ağırlık (Toplam) 1.29 kg
• Yükseklik 160 mm
• Genişlik 310 mm
• Uzunluk 135 mm

Tefal Ultragliss Anti Calc Plus FV6840E0 Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.