Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:

Torima KY-003 Buharlı Düzleştirici (Beyaz) Fiyatları

Torima Buharlı Ütü Kırışık Giderici Taşınabilir Dikey Seyehat Ütüsü 1500W KY003 Beyaz

Satıcı: Torima

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 899.00
Torima Buharlı Ütü Kırışık Giderici Taşınabilir Dikey Seyehat Ütüsü 1500W KY003 Beyaz

Satıcı: Wunderbar

929,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 929.99
Torima Ky-003 Beyaz Buharlı Kırışık Giderici 1500W Taşınabilir Seyahat Boy Dikey Ütü

Satıcı: Torima

1.290,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1290.40
Torima KY-003 Beyaz Buharlı Kırışık Giderici 1500W Taşınabilir Seyahat Boy Dikey Ütü

Satıcı: Torima

1.330,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1330.88
Torima KY-003 Siyah Buharlı Kırışık Giderici 1500W Taşınabilir Seyahat Boy Dikey Ütü

Satıcı: Torima | 1 yorum

1.330,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1330.88
Torima KY-003 Beyaz Taşınabilir Seyahat Boy Dikey Buharlı Ütü

Satıcı: Torima

1.404,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 1404.00
Torima Buharlı Ütü Kırışık Giderici Taşınabilir Dikey Seyehat Ütüsü 1500W KY003 Beyaz

Satıcı: Torima | 112 yorum

1.462,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1462.50
Torima KY-003 Dikey Buharlı Seyahat Ütüsü beyaz

Satıcı: TORİMA | 3 yorum

1.462,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 1462.50
Torima Ky-003 Beyaz Buharlı Kırışık Giderici Taşınabilir Seyahat Boy Dikey Ütü

Satıcı: Torima

1.462,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 1462.50
Torima Buharlı Ütü Kırışık Giderici Taşınabilir Dikey Seyehat Ütüsü 1500W KY003 Beyaz

Satıcı: İstoçAVM1 | 112 yorum

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 1499.00

Torima KY-003 Buharlı Düzleştirici (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Torima KY-003 Buharlı Düzleştirici Ürün Ailesi

Torima KY-003 Beyaz Buharlı Düzleştirici Beyaz 899,00 TL
Torima KY-003 Siyah Buharlı Düzleştirici Siyah 1.000,00 TL

Torima KY-003 Buharlı Düzleştirici (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Isınma Süresi 15 sn

TASARIM

• Renk Beyaz

Torima KY-003 Buharlı Düzleştirici İle En Çok Karşılaştırılan Ütüler

Torima KY-003 Buharlı Düzleştirici (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.