Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Dijital Fırsatlar | 5 yorum
1.032,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 1032.12 Botech Nero2 Linux Uydu AlıcısıSatıcı: E-sat | 11 yorum
1.080,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 1080.06 BOTECH NERO 2+ PLUS LINUX TABANLI ETHERNET GİRİŞLİ IP TV UYDU ALICISI (WİFİ* DOLBY)Satıcı: E-SAT
1.166,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
3 1166.20 Botech Nero 2+ (Plus) Dolby ve Wifi Özellikli Uydu AlıcısıSatıcı: uydubazaar
1.301,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 1301.20 Botech Nero 2 Hd IP TV Uydu AlıcısıSatıcı: ozkoseelektronik
1.504,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 1504.00 Botech Nero 2 Hd IP TV Uydu AlıcısıSatıcı: ozkose
1.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 1600.00 Botech Nero 2+ (Plus) Dolby ve Wifi Özellikli Uydu AlıcısıSatıcı: tteknolojik
1.792,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 1792.40