Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: UYDUMARKET | 1 yorum
5.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
1 5900.00 Octagon SF8008 4K Uhd E2 Linux Dvb S2X & T2C Combo Uydu AlıcısıSatıcı: uydumarket2 | 22 yorum
6.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 6500.00 Octagon SF8008 SUPREME 4K UHD E2 DVB-S2X & DVB-C/T2 COMBOSatıcı: UYDUMARKET
8.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
3 8000.00 Octagon SF8008 Supreme 4K Uhd E2 DVB-S2XSatıcı: uydumarket2
8.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 8600.00 Octagon SF8008 4K UHD E2 DVB-S2X Twin ReceiverSatıcı: Bypazar
10.463,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 10463.14