Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Sineshop
799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 799.00 Redline TS 4000 Full HD Kasalı Ethernet Girişli Çanaklı/Çanaksız Uydu Alıcı + Wifi HediyeliSatıcı: sinanelektroteknik | 19 yorum
988,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 988.88 Redline TS4000 HD Plus Uydu AlıcısıSatıcı: SineShop | 84 yorum
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 999.00 REDLINE TS 4000 HD PLUS IPTV UYDU ALICISISatıcı: CSMStore
1.215,35 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 1225.35 Redline TS4000 HEVC HD Uydu Alıcısı Serbest Alıcı Ideal Astra Hotbird Türksat Eutelsat vs. Uyumlu WiFi 3G IPTV Linux Medya MerkeziSatıcı: CSMStore
1.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
5 1399.00 Redline Ts4000 Full Hd Uydu AlıcısıSatıcı: multivizyontv
1.431,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 1431.32 Redline TS 4000 Full HD Kasalı Ethernet Girişli Çanaklı/Çanaksız Uydu Alıcı + Wifi HediyeliSatıcı: tteknolojik
2.029,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 2029.87