DiSEqC Standardı:
1.2
TKGS:
Var

Rose DR-5040 Uydu Alıcısı Fiyatları

Dr-5040 Mini Scart Sd Uydu Alıcısı Rose

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

524,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 524.10
Rose & Rose Rose Rose Mini Scart (sd) Dijital Uydu Alıcısı Rose

Satıcı: Birlik Online Ticaret

555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 555.00
Rose DR-5040 Mini Scart Uydu Alıcısı

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

569,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 569.05
Rose & Rose Rose Rose Mini Scart (sd) Dijital Uydu Alıcısı Rose

Satıcı: UMUT ELEKTRONİK-KUMANDA MARKETİ

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 599.00
Rose Pratik Uydu Alıcısı Türkiye Genel Kanallar Sd Mini Uydu Alıcı Dijital Kumanda Setli The Mini Scart

Satıcı: YAMAN TEKNOLOJİ

629,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 629.10
Rose Mini Scart (sd) Dijital Uydu Alıcı

Satıcı: ZUMA TEKNOLOJİ

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 709
“rose DR5040 Full Hd Uydu Alıcısı – Scart Çıkışlı, Otomatik Kurulum, Kumandalı - Siyah

Satıcı: Zuma Teknoloji Marketi | 2 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 699.00
Rose Mini Scart Uydu Alıcısı 360 Derece Dönen Gold Scart Başlık ile Gelişmiş Kanal Düzenleme

Satıcı: Zuma Teknoloji Marketi | 199 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 699.00
Tüplü Televizyon Için Tüm Kanalları Yüklü Mini Scart Uydu

Satıcı: Yaman Elektronik

800,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 800.10

Rose DR-5040 Uydu Alıcısı Fiyat Geçmişi

Rose DR-5040 Uydu Alıcısı Özellikleri

UYDU ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTILAR

• Diğer Bağlantı Noktaları Scart

DONANIM/YAZILIM

Rose DR-5040 Uydu Alıcısı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.