Çözünürlük Biçimi:
Çözünürlük:
HDMI:
Var
DiSEqC Standardı:
Ebeveyn Kontrolü:
Var
TKGS:
Var
PVR / TimeShift:
Var
E-Program Rehberi:
Var

Sunplus Falcon HD Uydu Alıcısı Fiyatları

Sun Plus Falcon Çanaklı-Çanaksız Wi-Fi Dahil Full Hd Uydu Alıcısı (Sınırsız Sinema Paketli) - Siyah

Satıcı: HIZLITEKNOLOJİ | 784 yorum

850,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 850.48
Sunplus Falcon Çanaklı-Çanaksız Wi-Fi Dahil Full Hd Sınırsız Sinema Paketli Uydu Alıcısı

Satıcı: Hızlı Teknoloji

859,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 859.60
Sunplus Falcon Çanaklı-Çanaksız Wi-Fi Dahil Full Hd Sınırsız Sinema Paketli Uydu Alıcısı

Satıcı: Hızlı Teknoloji

860,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 860.10
Sunplus Falcon Çanaklı-Çanaksız Wi-Fi Dahil Full HD Sınırsız Sinema Paketli Uydu Alıcısı

Satıcı: Hızlı Teknoloji

869,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 869.80
Sunplus Falcon Çanaklı-Çanaksız Wi-Fi Dahil Full HD Sınırsız Sinema Paketli Uydu Alıcısı

Satıcı: Hızlı Teknoloji

869,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 869.80
Sunplus Falcon Çanaklı-Çanaksız Wi-Fi Dahil Full HD Sınırsız Sinema Paketli Uydu Alıcısı

Satıcı: HızlıTeknoloji

869,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 869.81
Sunplus Falcon Çanaklı-Çanaksız Wi-Fi Dahil Full HD Sınırsız Sinema Paketli Uydu Alıcısı

Satıcı: Teknoloji Bayi

881,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 881.10
Sunplus Falcon Çanaklı - Çanaksız Wi-Fi Full HD Uydu Alıcı

Satıcı: HızlıTeknoloji | 2163 yorum

908,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 908.46
Sunplus Falcon Çanaklı-çanaksız Wi-fi Dahil Full Hd Sınırsız Sinema Paketli Uydu Alıcısı

Satıcı: HızlıTeknoloji

908,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 908.46
sunplus Falcon Çanaklı-Çanaksız Wi-Fi Dahil Full HD Sınırsız Sinema Paketli Uydu Alıcısı

Satıcı: HızlıTeknoloji

966,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 966.45

Sunplus Falcon HD Uydu Alıcısı Fiyat Geçmişi

Sunplus Falcon HD Uydu Alıcısı Temel Özellikleri

HDMI:
Var
TKGS:
Var

Sunplus Falcon HD Uydu Alıcısı Özellikleri

UYDU ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTILAR

• Dahili Wi-Fi Yok
• Ethernet Yok
• HDMI Var
• USB Var
• USB Standardı USB Type-A
• USB Versiyonu USB 2.0
• Bluetooth Yok
• Diğer Bağlantı Noktaları AV

GÖRÜNTÜ/SES

Sunplus Falcon HD Uydu Alıcısı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.