Çözünürlük Biçimi:
Çözünürlük:
HDMI:
Var
DiSEqC Standardı:
Ebeveyn Kontrolü:
Var
TKGS:
Var
PVR / TimeShift:
Var
E-Program Rehberi:
Var

Sunplus SpaceX HD Uydu Alıcısı Fiyatları

Sunplus Spacex Wifi Hd

Satıcı: Umut Elektronik-Kumanda Marketi

755,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 755.60
Sunplus Spacex HD Mini Uydu Alıcısı

Satıcı: KUZEYMARKET | 702 yorum

884,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 884.03
Polotech Sunplus Spacex Çanaklı-Çanaksız Wi-Fi Dahil Full HD Uydu Alıcısı

Satıcı: ELE-SAN TEKNOLOJİ

929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 939
sunplus Spacex Çanaklı Çanaksız Hd Uydu Alıcısı / WİFİ

Satıcı: AYMES ELEKTRONİK

999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 999.99
Sunplus Spacex Çanaklı Çanaksız HD Uydu Alıcısı

Satıcı: ELEKTROMARKETKUZEY

1.016,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 1016.61
Sunplus Spacex Çanaklı Çanaksız Hd Uydu Alıcısı

Satıcı: Japon Elektronik

1.023,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1023.50
sunplus Spacex Çanaklı Çanaksız Hd Uydu Alıcısı / WİFİ

Satıcı: Çeray Elektronik

1.065,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1065.00
Sunplus Spacex Çanaklı Çanaksız HD Uydu Alıcısı

Satıcı: japonelektronik

1.081,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 1081.00
Sunplus Sun Plus Spacex Dahili Wifi 1 Yıl Boyunca Belgesel Bedava Sinema Paketili Uydu Alıcısı Sun Plus

Satıcı: ozgurkirtasiye35

1.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 1540.00

Sunplus SpaceX HD Uydu Alıcısı Fiyat Geçmişi

Sunplus SpaceX HD Uydu Alıcısı Temel Özellikleri

HDMI:
Var
TKGS:
Var

Sunplus SpaceX HD Uydu Alıcısı Özellikleri

UYDU ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTILAR

• Dahili Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı 802.11a/b/g/n
• Wi-Fi Frekansı 2.4 GHz
• Ethernet Yok
• HDMI Var
• USB Var
• USB Standardı USB Type-A
• USB Versiyonu USB 2.0
• USB Girişi Sayısı 1
• Bluetooth Yok
• Diğer Bağlantı Noktaları AV RS232

GÖRÜNTÜ/SES

Sunplus SpaceX HD Uydu Alıcısı Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

BURAYA T******* Profil Resmi

66 yorum

BURAYA T******* BT OLSA EN İYİ UYDU ALICISI
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.