Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Sönmez Vakum Paketleme
2.543,84 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 2553.84 Lavion ZK-03 Ev Tipi Vakum MakinesiSatıcı: DEMSAN TERAZİ
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 3499.00 LavionDemsan Lavion Ev Tipi Vakum Makinesi - Lavion Vakum MakinesiSatıcı: Besa Endüstriyel
3.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 3990.00 Lavion Ev Tipi Vakum MakinesiSatıcı: Temiz Pazar
4.409,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 4409.02 Lavion Ev Tipi Vakum MakinesiSatıcı: Temiz Pazar
4.582,58 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
5 4592.58