Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: AZİMUT
8.250,30 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 8260.3 MÜHLEN V77 |Tam Otomatik Robotik Gıda Vakum MakinesiSatıcı: MÜHLEN TÜRKİYE
8.820,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 8820.00 Mühlen Tam Otomatik Robotik Ev Gıda Vakum Makinesi V77Satıcı: Azimut | 2 yorum
9.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 9000.00 Mühlen Tam Otomatik Robotik Ev Gıda Vakum Makinesi V77 + Poşet HediyeliSatıcı: Azimut
9.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 9000.00 Mühlen V77 | Tam Otomatik Robotik Gıda Vakum MakinesiSatıcı: Mühlen Türkiye
9.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 9000.00