Malzeme:
ABS
Yükseklik (Büyük Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

Biggdesign Cats ABS Büyük Boy Valiz Fiyatları

Biggdesign Cats Sarı Büyük Boy 28\

Satıcı: Biggdesign

2.034,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 2034.99
Biggdesign Cats Kırmızı Büyük Boy 28" Valiz Büyük Boy Beden

Satıcı: Biggdesign

2.034,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2034.99
Biggdesign Cats 28" Kırmızı Büyük Boy Valiz 2.219,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2229.94
Biggdesign Cats 28" Sarı Büyük Boy Valiz 2.219,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2229.94
Biggdesign Cats Sarı Büyük Boy 28" Valiz

Satıcı: Biggshop

3.144,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 3144.90
Biggdesign Cats Kırmızı Büyük Boy 28" Valiz

Satıcı: Biggshop

3.144,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 3144.90
Biggdesign Cats Kırmızı Büyük Boy 28" Valiz Kırmızı

Satıcı: BiggShop

3.292,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 3292.91
Biggdesign Cats Sarı Büyük Boy 28" Valiz Sarı

Satıcı: BiggShop

3.292,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 3292.91
Biggdesign Cats Sarı Büyük Boy 28" Valiz

Satıcı: Biggshop

3.292,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 3292.91
Biggdesign Cats Kırmız Büyük Boy 28" Valiz

Satıcı: Biggshop

3.292,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 3292.91
Biggdesign Cats Kırmız Büyük Boy 28" Valiz - yok - Kırmızı

Satıcı: Biggdesign

3.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 3699.90

Biggdesign Cats ABS Büyük Boy Valiz Fiyat Geçmişi

Biggdesign Cats ABS Büyük Boy Valiz Ürün Ailesi

Biggdesign Cats ABS Büyük Boy Valiz Temel Özellikleri

ABS
4 adet
Var

Biggdesign Cats ABS Büyük Boy Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Büyük Boy Valiz
• Tekerlek Sayısı 4 adet
• Malzeme ABS
• Çekme Kolu Var
• Üst Tutma Kolu Var
• Yan Tutma Kolu Var
• Gizli Körük Yok
• Kelebek Kayış Var
• Kilit Sistemi Var
• Kilit Tipi Şifreli Kilit
• Renk Seçenekleri Kırmızı Sarı
• Diğer Özellikler Fermuarlı Cep Bölme

BÜYÜK BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Büyük Boy) 45 L
• Yükseklik (Büyük Boy) 76.5 cm
• Genişlik (Büyük Boy) 45.5 cm
• Derinlik (Büyük Boy) 29.5 cm
• Ağırlık (Büyük Boy) 3.7 kg

Biggdesign Cats ABS Büyük Boy Valiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.