Malzeme:
ABS
Yükseklik (Büyük Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

Biggdesign Moods Up ABS Büyük Boy Valiz Fiyatları

Biggdesign Moods Up Tsa Kilitli 28\

Satıcı: Biggdesign

1.759,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1759.99
Biggdesign Moods Up Tsa Kilitli 28" Abs Gövdeli Valiz | Büyük Boy-gümüş Büyük Boy Beden

Satıcı: Biggdesign

1.759,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

2 1759.99
Biggdesign Moods Up Tsa Kilitli 28" Abs Gövdeli Büyük Boy Valiz - Siyah 1.919,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 1929.94
Biggdesign Moods Up Tsa Kilitli 28" Abs Gövdeli Büyük Boy Valiz - Gümüş 1.919,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 1929.94
Biggdesign Moods Up Tsa Kilitli 28" Abs Gövdeli Valiz | Büyük Boy-Siyah

Satıcı: Biggshop

2.719,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 2719.90
Biggdesign Moods Up Tsa Kilitli 28" Abs Gövdeli Valiz | Büyük Boy-Gümüş

Satıcı: Biggshop

2.719,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 2719.90
Biggdesign Moods Up Tsa Kilitli 28" Abs Gövdeli Valiz Büyük Boy-siyah

Satıcı: BiggShop

2.847,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 2847.91
Biggdesign Moods Up TSA Kilitli 28" ABS Gövdeli Valiz | Büyük Boy-Pembe

Satıcı: Biggshop

2.847,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 2847.91
Biggdesign Moods Up TSA Kilitli 28" ABS Gövdeli Valiz | Büyük Boy-Siyah

Satıcı: Biggshop

2.847,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 2847.91
Biggdesign Moods Up Mavi Büyük Boy 28" Valiz

Satıcı: Biggdesign

3.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 3699.90
Biggdesign Moods Up Rosegold Büyük Boy 28" Valiz - Rose Gold

Satıcı: Biggdesign

3.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 3699.90

Biggdesign Moods Up ABS Büyük Boy Valiz Fiyat Geçmişi

Biggdesign Moods Up ABS Büyük Boy Valiz Ürün Ailesi

Biggdesign Moods Up ABS Büyük Boy Valiz Temel Özellikleri

ABS
4 adet
Var

Biggdesign Moods Up ABS Büyük Boy Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Büyük Boy Valiz
• Tekerlek Sayısı 4 adet
• Malzeme ABS
• Çekme Kolu Var
• Üst Tutma Kolu Var
• Yan Tutma Kolu Var
• Gizli Körük Yok
• Kelebek Kayış Var
• Kilit Sistemi Var
• Kilit Tipi Şifreli Kilit
• Renk Seçenekleri Antrasit Mavi Rose Gold
• Diğer Özellikler Fermuarlı Cep Bölme

BÜYÜK BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Büyük Boy) 45 L
• Yükseklik (Büyük Boy) 76.5 cm
• Genişlik (Büyük Boy) 45.5 cm
• Derinlik (Büyük Boy) 29.5 cm
• Ağırlık (Büyük Boy) 3.7 kg

Biggdesign Moods Up ABS Büyük Boy Valiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.