Malzeme:
Yükseklik (Kabin Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Yok

ÇÇS 5236 Polipropilen Kabin Boy Valiz Fiyatları

Ççs Polipropilen Kırılmaz Kabin Boy Valiz Bej-Turuncu – Sessiz Tekerlekli, Darbe Dayanıklı Seyahat Bavulu 5236

Satıcı: ELATAE

2.209,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2209.20
Ççs Polipropilen Kırılmaz Kabin Boy Valiz Bej-Mavi – Sessiz Tekerlekli, Darbe Dayanıklı Seyahat Bavulu 5236

Satıcı: ELATAE

2.209,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2209.20
Ççs Polipropilen Kırılmaz Kabin Boy Valiz Bej-vizon Sessiz Tekerlekli, Darbe Dayanıklı Seyahat Bavulu 5236 Beyaz - Bej

Satıcı: elataee

2.313,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 2313.11
ÇÇS Polipropilen Kırılmaz Kabin Boy Valiz Bej-Siyah – Sessiz Tekerlekli, Darbe Dayanıklı Seyahat Bavulu 5236

Satıcı: Elatae

2.391,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 2391.08
ÇÇS Polipropilen Kırılmaz Kabin Boy Valiz Bej-Vizon – Sessiz Tekerlekli, Darbe Dayanıklı Seyahat Bavulu 5236

Satıcı: Elatae

2.391,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 2391.08
ÇÇS Polipropilen Kırılmaz Kabin Boy Valiz – Sessiz Tekerlekli, Darbe Dayanıklı Seyahat Bavulu 5236 Küçük (Kabin) Boy Beden

Satıcı: ElizaBags

2.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2449.00
ÇÇS Polipropilen Kırılmaz Kabin Boy Valiz – Sessiz Tekerlekli, Darbe Dayanıklı Seyahat Bavulu 5236 Küçük (Kabin) Boy Beden

Satıcı: ElizaBags

2.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2449.00
Ççs Polipropilen Kırılmaz Kabin Boy Valiz Bej-Vizon 5236 2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 2599.00

ÇÇS 5236 Polipropilen Kabin Boy Valiz Fiyat Geçmişi

ÇÇS 5236 Polipropilen Kabin Boy Valiz Ürün Ailesi

ÇÇS 5236 Polipropilen Kabin Boy Valiz Temel Özellikleri

4 adet
Var
Yok

ÇÇS 5236 Polipropilen Kabin Boy Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kabin Boy Valiz
• Tekerlek Sayısı 4 adet
• Malzeme Polipropilen
• Çekme Kolu Var
• Üst Tutma Kolu Var
• Yan Tutma Kolu Yok
• Gizli Körük Yok
• Kelebek Kayış Var
• Kilit Sistemi Var
• Kilit Tipi Şifreli Kilit (TSA)
• Renk Seçenekleri Gümüş Lacivert Sarı
• Diğer Özellikler Kırılmaz Malzeme Fermuarlı Cep Bölme

KABİN BOY ÖLÇÜLERİ

• Yükseklik (Kabin Boy) 53 cm
• Genişlik (Kabin Boy) 35 cm
• Derinlik (Kabin Boy) 27 cm
• Ağırlık (Kabin Boy) 2.6 kg

ÇÇS 5236 Polipropilen Kabin Boy Valiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.