Malzeme:
ABS
Yükseklik (Kabin Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Yok
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Yok

Coral High 16714 Flamingo Desenli Çocuk Valizi Fiyatları

Coral High Su Yeşili Neon Pembe Flamingo Desenli Thermo Beslenme Çantası 11804

Satıcı: TEMEL

861,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 861.80
Coral High Mor Flamingo Desenli Termoslu Beslenme Çantası Kız Çocuk 11805

Satıcı: ZÜMRÜT KIRTASİYE

869,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 869.40
Coral High Kids Su Yeşili Pembe Flamingo Desenli Ipli Büzgülü Sırt Çantası 22468

Satıcı: Doksandokuz

899,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 899.95
Kids Su Yeşili Pembe Flamingo Desenli Thermo Beslenme Çantası 11835

Satıcı: Adalinhome

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 1109
Coral High Beslenme Çantası Thermo, Flamingo Desenli, Turkuaz-Pembe, Isı Yalıtımlı

Satıcı: Adalinhome

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 1209
Coral High Kids Minik Yuva Sırt Çantası Lavanta Pembe Flamingo Desenli İki Bölmeli 23505

Satıcı: GOSHOPYA

1.899,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1899.95
Coral High Kids Su Yeşili Neon Pembe Flamingo Desenli Çocuk Valizi 16714 su-yesili-neon-pembe

Satıcı: doksandokuznet

3.114,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 3114.96
Coral High Mini Mint Flamingo Desenli Çocuk Valizi 16714

Satıcı: Doksandokuz

3.114,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 3114.96
Coral High Yeşil Flamingo Desenli Beslenme Okul Çantası Kalemlik

Satıcı: çantalimanı

3.206,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 3206.94

Coral High 16714 Flamingo Desenli Çocuk Valizi Fiyat Geçmişi

Coral High 16714 Flamingo Desenli Çocuk Valizi Temel Özellikleri

ABS
4 adet
Yok
Var
Yok

Coral High 16714 Flamingo Desenli Çocuk Valizi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Çocuk Valizi
• Tekerlek Sayısı 4 adet
• Malzeme ABS Polikarbon
• Çekme Kolu Var
• Üst Tutma Kolu Var
• Yan Tutma Kolu Yok
• Gizli Körük Yok
• Kelebek Kayış Var
• Kilit Sistemi Yok
• Renk Seçenekleri Su Yeşili
• Diğer Özellikler Fermuarlı Bölme

KABİN BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Kabin Boy) 33 L
• Yükseklik (Kabin Boy) 40 cm
• Genişlik (Kabin Boy) 33 cm
• Derinlik (Kabin Boy) 25 cm
• Ağırlık (Kabin Boy) 2.3 kg

Coral High 16714 Flamingo Desenli Çocuk Valizi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.