Malzeme:
ABS
Yükseklik (Kabin Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Yok
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Yok

Coral High 16737 Gamer Desenli Çocuk Valizi Fiyatları

Coral High Minik Yuva Sırt Çantası Gri Turuncu Gamer Desenli Iki Bölmeli 23546

Satıcı: Doksandokuz

1.949,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 1949.95
Coral High Siyah Fosforlu Yeşil Gamer Desenli Erkek Çocuk İlkokul Çantası ve Günlük Sırt Çantası

Satıcı: Amazon.com.tr

2.227,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2237.16
Coral High Kids Nefti Gamer Desenli Üç Bölmeli Okul Sırt Çantası 14423

Satıcı: ZÜMRÜT KIRTASİYE

2.317,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2317.60
Coral High Nefti Gamer Desenli Üç Bölmeli Okul Sırt Çantası 14423

Satıcı: SozzyToys

2.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 2395.00
Coral High Kids Siyah Mavi Gamer Desenli Üç Bölmeli Okul Sırt Çantası 23659

Satıcı: doksandokuznet

2.474,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 2474.95
Coral High Kids Nefti Gamer Desenli Üç Bölmeli Okul Sırt Çantası 14423 Petrol Yeşil

Satıcı: doksandokuznet

2.474,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 2474.95
Coral High Siyah Fosforlu Yeşil Gamer Desenli Erkek Çocuk İlkokul Çantası Ve Günlük Sırt Çantası

Satıcı: Oyuncax

2.536,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2536.70
Coral High Erkek Çocuk Okul Çanta Seti, 3'lü, Nefti Gamer Desenli

Satıcı: Adalinhome

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 4509
Coral High Gamer Desenli 3'lü Okul Çanta Seti, Orta, SET01K3325, Nefti, erkek-çocuk

Satıcı: Adalinhome

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4509

Coral High 16737 Gamer Desenli Çocuk Valizi Fiyat Geçmişi

Coral High 16737 Gamer Desenli Çocuk Valizi Temel Özellikleri

ABS
4 adet
Yok
Var
Yok

Coral High 16737 Gamer Desenli Çocuk Valizi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Çocuk Valizi
• Tekerlek Sayısı 4 adet
• Malzeme ABS Polikarbon
• Çekme Kolu Var
• Üst Tutma Kolu Var
• Yan Tutma Kolu Yok
• Gizli Körük Yok
• Kelebek Kayış Var
• Kilit Sistemi Yok
• Renk Seçenekleri Turuncu
• Diğer Özellikler Fermuarlı Bölme

KABİN BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Kabin Boy) 33 L
• Yükseklik (Kabin Boy) 40 cm
• Genişlik (Kabin Boy) 33 cm
• Derinlik (Kabin Boy) 25 cm
• Ağırlık (Kabin Boy) 2.3 kg

Coral High 16737 Gamer Desenli Çocuk Valizi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.