Malzeme:
ABS
Yükseklik (Kabin Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Yok
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Yok

Coral High 16789 Leopar Desenli Çocuk Valizi Fiyatları

Coral High Kız Çocuk Spor ve Seyahat Çantası - Kahverengi Leopar Desenli - 27533

Satıcı: Puzmo

1.705,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 1705.52
Coral High Kız Çocuk Spor Ve Seyahat Çantası - Kahverengi Leopar Desenli - 27533

Satıcı: Oyuncax

1.928,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1928.30
Mor Leopar Desenli Kız Çocuk Isı Yalıtımlı Beslenme Çantası ve Kalemlik Seti

Satıcı: Adalinhome

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 2009
Coral High Mor Leopar Desenli Spor Çantası, Pembe, Unisex

Satıcı: Adalinhome

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 2309
Coral High Kids Renkli Leopar Desenli Okul Sırt Çantası 23769 Çok Renkli

Satıcı: doksandokuznet

2.999,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 2999.95
Coral High Kids Leopar Desenli Çocuk Valizi 16787

Satıcı: doksandokuznet

3.114,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 3114.96
Coral High-MİNİ VALİZ-16789 - S - Kahverengi

Satıcı: Pelit Collection | 1 yorum

4.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 4200.00
Coral High Kids Renkli Leopar Desenli 3'Lü Okul Çanta Seti Set0123769 - Kız

Satıcı: Oyuncax

4.437,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 4437.90
Coral High Leopar Desenli 3'lü SET Okul Sırt Çantası, Orta, KRAL163416KRTSY, Mor, üniseks-çocuk

Satıcı: Adalinhome

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

9 4509

Coral High 16789 Leopar Desenli Çocuk Valizi Fiyat Geçmişi

Coral High 16789 Leopar Desenli Çocuk Valizi Temel Özellikleri

ABS
4 adet
Yok
Var
Yok

Coral High 16789 Leopar Desenli Çocuk Valizi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Çocuk Valizi
• Tekerlek Sayısı 4 adet
• Malzeme ABS Polikarbon
• Çekme Kolu Var
• Üst Tutma Kolu Var
• Yan Tutma Kolu Yok
• Gizli Körük Yok
• Kelebek Kayış Var
• Kilit Sistemi Yok
• Renk Seçenekleri Kahverengi
• Diğer Özellikler Fermuarlı Bölme

KABİN BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Kabin Boy) 33 L
• Yükseklik (Kabin Boy) 40 cm
• Genişlik (Kabin Boy) 33 cm
• Derinlik (Kabin Boy) 25 cm
• Ağırlık (Kabin Boy) 2.3 kg

Coral High 16789 Leopar Desenli Çocuk Valizi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.