Malzeme:
Yükseklik (Kabin Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

Louisiana Polo 1081 Kumaş Kabin Boy Valiz Fiyatları

Louisiana Polo Kabin Boy 4 Teker Kumaş Valiz Kahve 1081

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

1.258,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1258.00
Louisiana Polo Kabin Boy 4 Teker Kumaş Valiz Lacivert 1081

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

1.258,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1258.00
louisiana polo Kabin (KÜÇÜK) Boy 4 Teker Kumaş Valiz Lacivert 1081 Kabin Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1299.00
louisiana polo Kabin Boy 4 Teker Kumaş Valiz Pembe 1081 Küçük (Kabin) Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

1.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1340.00
Louisiana Polo Kabin Boy 4 Teker Kumaş Valiz Siyah 1081 Siyah

Satıcı: cantapark-ucuzvaliz

1.404,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1404.06
Kabin Boy 4 Teker Kumaş Valiz Gri 1081

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz | 201 yorum

1.619,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 1619.99
Kabin Boy 4 Teker Kumaş Valiz Siyah 1081

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz | 201 yorum

1.619,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 1619.99
Louisiana Polo Kabin Boy 4 Teker Kumaş Valiz Pembe 1081

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

2.064,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 2064.79
Louisiana Polo 1081 Kumaş Mor Kabin Boy Valiz 2.179,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 2189.99
Louisiana Polo 1081 Kumaş 4 Teker Lacivert Kabin Boy Valiz 2.179,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 2189.99

Louisiana Polo 1081 Kumaş Kabin Boy Valiz Fiyat Geçmişi

Louisiana Polo 1081 Kumaş Kabin Boy Valiz Temel Özellikleri

4 adet
Var

Louisiana Polo 1081 Kumaş Kabin Boy Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KABİN BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Kabin Boy) 37 L
• Yükseklik (Kabin Boy) 56 cm
• Genişlik (Kabin Boy) 35 cm
• Derinlik (Kabin Boy) 24 cm
• Ağırlık (Kabin Boy) 2.5 kg

Louisiana Polo 1081 Kumaş Kabin Boy Valiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.