Malzeme:
Yükseklik (Orta Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

Louisiana Polo 1088 Polikarbon Orta Boy Valiz Fiyatları

Louisiana Polo Orta Boy %100 Polikarbon Valiz 4X2 Teker Antrasit 1088

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

1.734,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 1734.00
Louisiana Polo Orta Boy %100 Polikarbon Valiz 4X2 Teker Beyaz 1088

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

1.734,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1734.00
louisiana polo Orta Boy %100 Polikarbon Valiz 4x2 Teker Bej 1088 Orta Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

1.861,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

3 1861.00
Louisiana Polo Orta Boy%100 Polikarbon Valiz 4x2 Teker Yeşil 1088

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

1.966,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1976.99
Louisiana Polo Orta Boy %100 Polikarbon Valiz 4x2 Teker Antrasit 1088 Antrasit

Satıcı: cantapark-ucuzvaliz

1.997,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 1997.15
louisiana polo Orta Boy %100 Polikarbon Valiz 4x2 Teker Siyah 1088 Orta Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

2.309,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 2309.99
Louisiana Polo Orta Boy%100 Polikarbon Valiz 4x2 Teker Gri 1088

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

2.809,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 2819.99
Orta Boy %100 Polikarbon Valiz 4x2 Teker Siyah 1088

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz

2.819,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 2819.99
Orta Boy %100 Polikarbon Valiz 4x2 Teker Antrasit 1088

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz

2.819,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 2819.99
Louisiana Polo 1088 Polikarbon 4x2 Teker Beyaz Orta Boy Valiz 3.419,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 3419.99
Louisiana Polo 1088 Polikarbon 4x2 Teker Antrasit Orta Boy Valiz 3.419,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 3419.99

Louisiana Polo 1088 Polikarbon Orta Boy Valiz Fiyat Geçmişi

Louisiana Polo 1088 Polikarbon Orta Boy Valiz Ürün Ailesi

Louisiana Polo 1088 Polikarbon Orta Boy Valiz Temel Özellikleri

4 adet
Var

Louisiana Polo 1088 Polikarbon Orta Boy Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ORTA BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Orta Boy) 75 L
• Yükseklik (Orta Boy) 70 cm
• Genişlik (Orta Boy) 42 cm
• Derinlik (Orta Boy) 31 cm
• Ağırlık (Orta Boy) 3.1 kg

Louisiana Polo 1088 Polikarbon Orta Boy Valiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.