Kontrol Yöntemi:
Hız Kademe Sayısı:
5
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Zaman Ayarı:
Yok

Aecooly PB01 El Tipi Vantilatör Fiyatları

Aecooly Pb01 Iç Spiralli Çift Halka Hava Akışı Teknolojili Mini Vantilatör 5 Kademeli Soğutucu El Fanı Pembe

Satıcı: Redclick

967,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 967.17
Aecooly PB01-A Çift Halka Hava Akışı Teknolojili 5 Kademeli Portatif Soğutucu El Fanı Pembe

Satıcı: Redclick

970,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 970.99
Aecooly Pb01 Iç Spiralli Çift Halka Hava Akışı Teknolojili Mini Vantilatör 5 Kademeli Soğutucu El Fanı Bej

Satıcı: Redclick

992,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 992.55
Aecooly Pb01 İç Spiralli Çift Halka Hava Akışı Teknolojili 5 Kademeli Soğutucu El Fanı Bej

Satıcı: Redclick

1.072,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 1072.29
Aecooly Pb01 İç Spiralli Çift Halka Hava Akışı Teknolojili 5 Kademeli Soğutucu El Fanı Siyah

Satıcı: redclick

1.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 1089.00
Aecooly Pb01 İç Spiralli Çift Halka Hava Akışı Teknolojili 5 Kademeli Soğutucu El Fanı Pembe

Satıcı: redclick

1.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 1089.00
Aecooly PB01 İç Spiralli Çift Halka Hava Akışı Teknolojili 5 Kademeli Portatif Soğutucu El Fanı

Satıcı: Redclick

1.151,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 1151.91
Aecooly PB01 İç Spiralli Çift Halka Hava Akışı Teknolojili 5 Kademeli Portatif Soğutucu El Fanı

Satıcı: Redclick

1.151,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 1151.91
Aecooly Pb01 Iç Spiralli Çift Halka Hava Akışı Teknolojili 5 Kademeli Soğutucu El Fanı Pembe

Satıcı: redclick | 38 yorum

1.199,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 1199.90
Aecooly Pb01 Iç Spiralli Çift Halka Hava Akışı Teknolojili 5 Kademeli Soğutucu El Fanı Mini Vantilatör - Bej

Satıcı: redclick | 38 yorum

1.199,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 1199.90

Aecooly PB01 El Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Aecooly PB01 El Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi El Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• Diğer Özellikler USB Bağlantısı Şarjlı Kullanım Dahili 3000 mAh Pil

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Hız Kademe Sayısı 5
• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Renk Seçenekleri Siyah Bej Pembe

Aecooly PB01 El Tipi Vantilatör İle En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Aecooly PB01 El Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.