Kontrol Yöntemi:
Hız Kademe Sayısı:
3
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Zaman Ayarı:
Yok

Aecooly PH01 Aero Pro El Tipi Vantilatör Fiyatları

Aecooly PH01 Aero Pro Serisi Dijital LED Göstergeli Portatif Soğutucu El Fanı

Satıcı: Redclick

2.111,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 2111.91
Aecooly PH01 Aero Pro Serisi Dijital LED Göstergeli Portatif Soğutucu El Fanı

Satıcı: Redclick

2.111,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 2111.91
Aecooly Portatif Soğutucu El Fanı Ph01 Aero Pro Serisi Dijital Led Göstergeli Gold

Satıcı: Redclick

2.118,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 2118.80
Portatif Soğutucu El Fanı Aecooly Ph01 Aero Pro Serisi Dijital Led Göstergeli gri

Satıcı: redclick

2.138,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 2138.91
Aecooly Portatif Soğutucu El Fanı Ph01 Aero Pro Serisi Dijital Led Göstergeli Gri

Satıcı: Redclick

2.142,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 2142.88
Portatif Soğutucu El Fanı Aecooly Ph01 Aero Pro Serisi Dijital Led Göstergeli Gold

Satıcı: redclick

2.184,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 2184.90
Aecooly PH01 Aero Pro Serisi Dijital LED Göstergeli Portatif Soğutucu El Fanı Siyah

Satıcı: Redclick

2.236,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2236.06
Aecooly Portatif Soğutucu El Fanı Mini Vantilatör Ph01 Aero Pro Serisi Dijital Led Göstergeli Gold

Satıcı: Redclick

2.299,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2299.90
Aecooly PH01 Aero Pro Serisi Dijital LED Göstergeli Portatif Soğutucu El Fanı Siyah

Satıcı: redclick | 44 yorum

2.324,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 2324.91
Aecooly Portatif Soğutucu El Fanı Aecooly Ph01 Aero Pro Serisi Dijital Led Göstergeli Gold - Altın

Satıcı: redclick | 44 yorum

2.324,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 2324.91

Aecooly PH01 Aero Pro El Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Aecooly PH01 Aero Pro El Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi El Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Şarjlı Kullanım LED Gösterge USB Type-C

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Renk Seçenekleri Siyah Gri Gold

Aecooly PH01 Aero Pro El Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.