Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
İyonizer:
Var
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var
Kafes Malzemesi:

Airking Climax 1240 Yer Tipi Vantilatör Fiyatları

Airking Climax B-1240 Portatif Hava Soğutucu Siyah Renkli İyonizer Özellikli Güç Kaynağı 220-240 V

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM | 13 yorum

10.974,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 10974.00
Airking Climax G-1240 Uzaktan Kumandalı Hava Soğutucu

Satıcı: FEBHOME

11.375,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 11375.00
Airking Climax G-1240 Hava Soğutucu Portatif Double Mobil Air Cooler

Satıcı: FEB Home Beyaz Eşya

11.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 11400.00
Airking G-1240 125 W 40 L Hava Soğutucu beyaz-gri

Satıcı: febhome

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 11999.00
Airking Climax G-1240 Hava Soğutucu

Satıcı: EVNOVİ

12.093,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 12093.90
Airking CLIMAX 1240 HAVA SOĞUTUCU SİYAH

Satıcı: Yakalagelsin

12.330,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 12330.00
Airking G-1240 125 W 40 L Hava Soğutucu beyaz-gri

Satıcı: Evnovi

12.359,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 12359.70
Airking Climax G-1240 Hava Soğutucu

Satıcı: Evnovi

12.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 12990.00
Airking B-1240 Siyah Climax Hava Soğutucu 125W Sessiz Çalışma Özelliği ile Taşınabilir Tasarım

Satıcı: Sayılır Çeyiz | 1 yorum

13.462,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 13462.94

Airking Climax 1240 Yer Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Airking Climax 1240 Yer Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
Var
Yok
Var
Hazne Kapasitesi:
40 litre

Airking Climax 1240 Yer Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Yer Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• İyonizer Var
• Kafes Malzemesi Plastik
• Hazne Kapasitesi 40 litre
• Diğer Özellikler Tekerlekli Ayak Dijital Kontrol Paneli Soğutucu Petek Zaman Ayarı 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 125 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Yükseklik 1040 mm
• Genişlik 528 mm
• Derinlik 363 mm
• Ağırlık 11.3 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz Gri

Airking Climax 1240 Yer Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.