Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Var
Isınma Emniyeti:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var

Airking Cool Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Airking Cool Pro Sanayi Tipi Çok Fonksiyonlu Soğuk Buharlı Iyonizer Vantilatör

Satıcı: bakbi | 3 yorum

7.993,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 7993.00
Airking Aırkıng Cool Buharlı Iyonizerli Vantılator Gold

Satıcı: ÜLKEA-ÜLKÜGRUP

7.777,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 7777.00
Airking Cool Pro 18'' Soğuk Buharlı, İyonizerli, Uzaktan Kumandalı Vantilatör - Gold

Satıcı: Makroreyon

7.909,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 7909.25
Airking Cool Pro 18'' Soğuk Buharlı, İyonizerli, Uzaktan Kumandalı Vantilatör - Gold

Satıcı: Makroreyon

8.276,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 8276.10
Airking Cool Soğuk Buharlı İyonizerli Yer Tipi Vantilatör altin

Satıcı: 1d3k

8.644,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 8644.35
Airking Cool Soğuk Buharlı İyonizerli Yer Tipi Vantilatör altin

Satıcı: MakroReyon

8.648,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 8648.07
Air Airking Cool Pro Soğuk Buharlı İyonizerli Vantilatör

Satıcı: 1d3k

8.677,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 8677.50
Airking Cool Pro 18'' Soğuk Buharlı, İyonizerli, Uzaktan Kumandalı Vantilatör-Gold

Satıcı: Makroreyon

8.879,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 8879.08
Airking Cool Pro Soğuk Buharlı İyonizerli Vantilatör

Satıcı: DE-KA

9.276,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 9276.75
Airking AİRKİNG COOL PRO SANAYİ TİPİ VANTİLATÖR

Satıcı: DE-KA

9.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 9760.00
Airking Cool Buharlı Vantilatör 120 W Ayaklı Tasarım ile Altın Renk ve Negatif İyon Özelliği

Satıcı: MakroReyon | 75 yorum

9.764,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 9764.07
Airking Cool Pro 18'' Soğuk Buharlı, İyonizerli, Uzaktan Kumandalı Vantilatör - Gold

Satıcı: BikeSpor

11.206,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 11206.87
Airking Cool Uzaktan Kumandalı Soğuk Buharlı İyonizerli Vantilatör

Satıcı: ENTRENDİBUL

12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

13 12499.00

Airking Cool Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Airking Cool Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Var
Rüzgar Modu:
3 Mod
Hazne Kapasitesi:
1.5 litre
Pervane Çapı:

Airking Cool Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Var
• Hazne Kapasitesi 1.5 litre
• Diğer Özellikler Buhar Fonksiyonu Tekerlekli Ayak Otomatik Kapanma

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 120 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Var
• Isınma Emniyeti Var
• Rüzgar Modu 3 Mod

TASARIM

• Pervane Çapı 16 inç
• Ağırlık 9.2 kg
• Renk Seçenekleri Sarı

Airking Cool Ayaklı Vantilatör İle En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Airking Cool Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.