Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var
Kafes Malzemesi:

Airking Mercury Kule Tipi Vantilatör Fiyatları

Airking Mercury W Sanayi Tipi Kule Smart Vantilatör

Satıcı: Evnovi | 3 yorum

6.314,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 6314.70
Airking Mercury W Smart Kule Vantilatör

Satıcı: EVNOVİ

6.087,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 6087.90
Airking Mercury Kule Tipi Vantilatör Beyaz

Satıcı: RIVO

6.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 6099.00
Airking Mercury G Kule Vantilatör Ayaklı Tasarım Uzaktan Kumanda Özelliği ile Geniş Salınım Açısı

Satıcı: RIVO | 1 yorum

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 6699.00
Airking Mercury Kule Tipi Vantilatör Beyaz

Satıcı: Evnovi

6.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 6990.00
Airking Mercury W Sanayi Tipi Kule Vantilatör

Satıcı: EFEFARUKAVM

8.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 8099.00
Airking Mercury G Kule Vantilatör

Satıcı: EFEFARUKAVM

8.159,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 8159.52
Airking Mercury W Sanayi Tipi Kule Vantilatör

Satıcı: EFEFARUKAVM

8.159,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 8159.52
Airking Mercury W Sanayi Tipi Kule Smart Vantilatör

Satıcı: EFE FARUK AVM

8.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 8900.00
Airking Mercury G Sanayi Tipi Smart Kule Vantilatör

Satıcı: EFE FARUK AVM

8.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 8900.00
AIRKING MERCURY KULE VANTİLATÖR SİLVER

Satıcı: Velesbitcim

8.964,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 8964.07
AIRKING MERCURY KULE VANTİLATÖR SİLVER

Satıcı: BikeSpor

8.964,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 8964.07

Airking Mercury Kule Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Airking Mercury Kule Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

2
Yok
Var

Airking Mercury Kule Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Kule Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Dokunmatik Panel Taşıma Tutacağı Aşağı/Yukarı Ayarlanabilir Izgara Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 130 W
• Dönme Açısı 80 °
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Yükseklik 768 mm
• Genişlik 285 mm
• Derinlik 215 mm
• Ağırlık 4.9 kg
• Renk Seçenekleri Gümüş

Airking Mercury Kule Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.